Grožio formulė pagal aktorę Austėją Lukaitę: „Būna dienų, kai iš viso nenaudoju kosmetikos“

Austėja Lukaitė/Oksanos Točickajos (OKTO photography) nuotr.
Autorius: Monika Urbonaitė
Publikuota: 2019-11-18 08:00
„Kiekvieną rytą pradedu su stikline vandens – gana įprastas grožio ritualas. Esu įsitikinusi, kad svarbiausia – atrasti tobulai tau tinkančius produktus ir orientuotis į jų kokybę, o ne kiekybę“, – sako aktorė, dainininkė ir projekto „Šok su žvaigžde“ dalyvė Austėja Lukaitė (32).

ODA. Mano veido oda yra jautri, todėl atsakingai renkuosi priežiūros priemones. Jau daug metų lankausi pas kosmetologę Žaną Mitiajevą, pasitikiu jos rekomendacijomis. Kartais savo nuožiūra išsirenku ir išbandau namuose naudoti skirtas drėkinamąsias veido kaukes, labai mėgstu „Ahava“ prekių ženklą. Šaltuoju metų laiku odą ypač saugau nuo šalčio, vėjo, sauso patalpų oro. Atidžiai renkuosi ne tik veido priežiūros, bet ir kosmetikos priemones.

DEKORATYVINĖ KOSMETIKA. Vasarą būna dienų, kai iš viso nenaudoju kosmetikos. Vis dėlto lūpų balzamas ir blakstienų tušas – svarbiausios priemonės mano kosmetikos krepšelyje. Nuo paauglystės mėgau paryškinti veido bruožus, labiausiai akis. Metams bėgant niekas nepasikeitė, tik produktus renkuosi atsakingiau. Kasdien nemėgstu ryškiai dažytis, mano kosmetinėje vyrauja žemės spalvos, nenaudoju provokuojamų spalvų lūpų dažų, bet scenoje – viskas kitaip, galiu ir ekstravagantiškiau pasidažyti, jei to reikia personažui. Gal tik prieš porą savaičių teko įsigyti raudonus lūpų dažus. Vienas iš mano nepakeičiamų pasirinkimų – „Sensai“ makiažo pagrindas. Kosmetinėje dar rastumėte veido kontūravimo paletę, lūpų pieštuką.

Austėja Lukaitė/Oksanos Točickajos (OKTO photography) nuotr.
Austėja Lukaitė/Oksanos Točickajos (OKTO photography) nuotr.

PLAUKAI. Džiaugiuosi turėdama ilgus plaukus: galiu susikurti tokią šukuoseną, kokios noriu, – ir holivudines garbanas, ir klasikinį kuodelį. Plaukų nedažau, nenaudoju išskirtinių priežiūros priemonių, vis keičiu ir ieškau tinkamų. Nieko ypatingo nedarau, kartais palepinu plaukus kaukėmis, aliejais. Galiukus porą kartų per metus pakerpa mama arba mano draugė, o jei reikia nepriekaištingos šukuosenos – kreipiuosi į savo srities profesionalę Indrę Sukackaitę.

MANIKIŪRAS. Juo visada rūpinasi profesionalai. Vasarą mėgstu ir trumpus nelakuotus rankų nagus.

KVEPALAI. Kvapai man patinka visokie: kartais renkuosi sodresnius, aitresnius, kartais – saldžius gėlių žiedų aromatus. Šiuo metu galvą esu pametusi dėl „Parfums de Marly Delina“. Tačiau vasarą man jo visiškai nesinorėjo, kvapas atrodė per sunkus. Pasitaiko dienų, kai visai nesikvepinu arba tiesiog tepuosi natūraliais eteriniais aliejais.

SPORTAS. Labai džiaugiausi atradusi jogą ir nuostabią mokytoją Gražiną Genę. Dėl laiko stokos dabar to nepraktikuoju, tačiau vis tikiuosi sugrįžti. Iš visų išbandytų sporto šakų joga man atrodo prasmingiausia. Sveikame, lanksčiame kūne – sveika ir laiminga siela. Šiuo metu daug laiko praleidžiu ant parketo šokių aikštelėje, repetuojame kiekvieną dieną mažiausiai po tris valandas. Man patinka judėti, vaikščioti, vasarą mėgstu vandens pramogas, ypač maudynes jūroje.

MITYBA. Savo mitybos neriboju, drįstu sakyti, kad vadovaujuosi intuityviu valgymu. Stengiuosi rinktis kuo įvairesnį maistą, dažnai tiesiog pajuntu, kokio produkto norisi. Niekada nepersivalgau, turiu vidinį mygtuką, kuris įsijungia ir daugiau valgyti nenoriu. Pastebėjau, kad nuo paskutinio valgymo vakare iki pirmo rytinio dažniausiai praeina daugiau nei 12 valandų. Man tai labai tinka.

5 GROŽIO BŪTINYBĖS

Buteliukas vandens.

Lūpų balzamas.

Tinkamai parinktas veido kremas.

Blakstienų tušas.

Miegas.

Naujausi straipsniai