Grožio formulė pagal Aistę Kabašinskaitę: dailios išvaizdos paslaptis – sveikesnis gyvenimo būdas

Aistė Kabašinskaitė
Autorius: BEATRIČĖ JUREVIČIŪTĖ
Publikuota: 2019-06-03 08:00
Teisininkė Aistė Kabašinskaitė (25) kone visose gyvenimo srityse stengiasi rasti balansą, o dailią išvaizdą jai padėjo sukurti ne makiažo priemonės, bet pasirinktas sveikesnis gyvenimo būdas.

VEIDO ODA. Mano veido oda tikrai probleminė: kamavo aknė ir giluminiai spuogai. Išbandžiau begalę priemonių ir procedūrų, tačiau galiausiai supratau, kad viskas prasideda nuo savijautos. Pasiryžau gydytis iš vidaus – pakeičiau mitybą, pradėjau sportuoti, gerti daugiau vandens, susireguliavau miego režimą ir atsisakiau žalingų įpročių. Skirtumas buvo akivaizdus! Oda atsigavo, aknė pradingo, o savijauta labai pagerėjo. Šių taisyklių stengiuosi laikytis, nors dabar tikrai neatsisakau retsykiais išgerti taurę vyno ar sukirsti didelę porciją ledų, kai lauke karšta.

DEKORATYVINĖ KOSMETIKA. Mėgstu domėtis naujausiomis makiažo tendencijomis ir produktais. Man patinka žaisti su dekoratyvine kosmetika, tačiau kasdien renkuosi kuo natūralesnį makiažą. Jau ilgai naudoju makiažo pagrindą „Clinique Even Better“ su SPF – jis puikiai tinka mano mišriai odai. Esu ištikima „Lancôme Hypnôse“ blakstienų tušui, o šių metų atradimas – blakstienų rietimo priemonė! Ir kaip galėjau gyventi be jos anksčiau?!

Mano antakiai natūralūs, todėl visada turi būti sušukuoti, – šiam efektui išgauti naudoju specialų „West Barn Co“ antakių muilą. Lūpoms paryškinti renkuosi „Fenty Beauty Gloss Bomb“ blizgį.

KŪNAS. Kadangi dėl riebios konsistencijos nemėgstu kūno losjonų, sviestų ir aliejų, ieškojau jiems pakaitalo – visai neseniai atradau „The Body Shop“ kūno jogurtus. Šie produktai puikiai pasiskirsto, drėkina odą, o kvapas tiesiog nuostabus! Kartą per kelis mėnesius pasilepinu masažu.

MITYBA. Tikrai nemeluosiu – mėgstu pavalgyti, ypač kelionėse, todėl stengiuosi išlaikyti balansą. Jeigu vieną dieną sau leidžiu skanauti picą ar burgerį, kitą valgau salotas. Atsisakiau kiaulienos ir jautienos. Beje, dievinu pusryčius! Ir avokadus! Galėčiau juos valgyti kiekvieną dieną.

MANIKIŪRAS. Trumpi, tvarkingi nagai, dažniausiai nulakuoti klasikinės raudonos ar juodos spalvos laku. Labai nemėgstu nagų dailės – man tai atrodo gana vaikiška ir neskoninga.

SPORTAS. Esu išbandžiusi boksą, jogą, bet neprilipo. Šiuo metu sportuoju du arba tris kartus per savaitę. Mėgstu pratimus, kurie reikalauja daug ištvermės ir įgūdžių, nes taip matau savo progresą.

KVEPALAI. Nuo seno esu ištikima „Tom Ford Black Orchid“ ir „Molinard Secret Sucre“.

5 GROŽIO BŪTINYBĖS

Rožių vanduo.

Reguliarus sportas.

Kokybiškas miegas.

Plaukų aliejus.

SPF apsauga veido odai.

Naujausi straipsniai