Grožio formulė pagal Agnę Sabulytę: „Jaučiuosi graži, kai esu mylima“

Danininkė Agnė Sabulytė
JŪRATĖ RAŽKOVSKYTĖ
Šaltinis: „Žmonės“
AA

„Kada jaučiuosi negraži? Kai pasielgiu taip, kaip neturėčiau elgtis. Kaip neleido vidinis balsas, bet jo nepaklausiau. O graži jaučiuosi, kai ramu ir gera viduje. Kai esu mylima“, – prisipažįsta operos solistė, aktorė Agnė Sabulytė (35).

MITYBA. Ji – labai svarbi geros savijautos dalis. Maitinuosi intuityviai. Leidžiu sau tai, ko tuo metu noriu. Prisipažinsiu: man reikia saldumynų – jie suteikia malonumą ir nusiraminimą. Visa kita – pagal jausmą. Tačiau dažniausiai valgau salotas, daržoves, sūrį, lašišą, šiek tiek duonos su sviestu (man tai – delikatesas). Avižų košę pusryčiams. Šiuo metu geriu „GraSole Detox“ arbatas – rytais ir vakarais.

KVAPAS. Kvepinuosi „Young Living“ eteriniais aliejais. Jie suteikia jėgų, šviesos, lengvumo, pasitikėjimo savimi.

IŠVAIZDA. Operos solistams reikia daug jėgos, tačiau jos įgyjama ne iš riebalinės masės, o iš raumenų. Todėl sveika gyvensena ir sportas yra būtini. Šie dalykai būtini kiekvienam – ne tik dainininkui. Nes išvaizda labai reikšminga prisistatant, priimant sprendimus tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime ir tiesiog – arba leidžia mėgautis gyvenimu, arba uždaro į kokoną.

KOSMETIKA. Veidui naudoju japonų kosmetiką „Forlle’d“ iš sveikatos ir grožio namų „Beža“. Dekoratyvinę kosmetiką dienai renkuosi saikingai. Dažniausiai tai – toninis kremas „Bioderma“. Skruostikaulius perbraukiu su „Egipto žeme“, blakstienas – juodu „Make Up For Ever“ tušu. Antakius šukuoju ir ryškinu tos pačios firmos pieštuku. Lūpų kontūrą apibrėžiu natūralios spalvos pieštuku „Make Up For Ever“ ir pamaitinu „Young Living“ balzamu „Cinnamint“.

SCENA. Mėgstu išryškinti akis – scenoje tam naudoju dirbtines blakstienas. Dažnai renkuosi akių apvadą, jį labai mėgo mano įkvėpėja Maria Callas. Esu neabejinga raudonam lūpdažiui ir ryškiems skruostikauliams, todėl visada juos pabrėžiu. Renginiams, koncertams įvaizdį susikuriu pagal nuotaiką.

PLAUKAI. Naudoju „Kevin.Murphy“, „Davines“ plaukų priežiūros priemones.

ATGAIVA. Dažnai po darbų odą ir protą atgaivinu natūraliais grožio ritualais namuose – pasidarau kavos tirščių, medaus pilingus. Turiu užsišaldžiusi ramunėlių, mėtų arbatų – šiais ledukais masažuoju veido odą, kad pakelčiau tonusą. Mėgstu kontempliuoti duše. Galiu ilgai stovėti po tekančia srove ir tiesiog medituoti...

VIDINĖ PUSIAUSVYRA. Visada susikuriu ją ryte šiek tiek pasportavusi, pameditavusi, padėkojusi Dievui už visa, ką turiu, ką patiriu, ką gaunu, ir paprašiusi, kad vestų, kaip man skirta. Rytais paprastai darau apšilimus namie. Jei spėju, išeinu pabėgioti 15 minučių. Kiekvieną dieną daug vaikštau. Miesto centre visus atstumus stengiuosi įveikti pėsčiomis.

5 GROŽIO BŪTINYBĖS

Mylėti ir gerbti save.

Natūralus kasdienis makiažas.

Dainuoti – taip pat sportas.

Raudoni lūpų dažai.

Saldumynai kasdien.

Skaitykite daugiau