Grimes ir Elono Musko vaikui sukurta socialinio tinklo paskyra: dalijamasi pirmaisiais vaizdo įrašais

Elonas Muskas su sūneliu ir mylimąja Grimes/ Socialinių tinklų ir SCANPIX nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Kanadiečių elektroninės muzikos atlikėja Claire Boucher, geriau pažįstama sceniniu slapyvardžiu Grimes, su verslininku, Tesla" įkūrėju, filantropu Elonu Musku prieš savaitę susilaukė sūnaus, kuriam suteikė iki šiol negirdėtą vardą – X Æ A-12. Neseniai pasaulį išvydusiam Grimes pirmagimiui buvo sukurta ir socialinio tinklo paskyra.

Grimes ir Elono Musko sūnui socialinę paskyrą sukūrė gerbėjai, o ten galima rasti įvairiausių mažylio nuotraukų ir vaizdo įrašų.

Neįprastu vardu pavadintas Elono ir Grimes sūnus visame pasaulyje sulaukė didžiulio dėmesio.

Naujieną apie šeimos pagausėjimą socialiniuose tinkluose gegužės 6-ąją paskelbė pats milijardierius E. Muskas. 

„Mama ir vaikelis laikosi gerai“, – rašė vyras, suteikęs berniukui X Æ A-12 vardą.

X Æ A-12 paskyra

Skaičių kombinacijos, kuriuo jiedu pavadino sūnų, netruko paaiškinti vaiko mama, kuri Twitter sakė, kad X simbolizuoja nežinomą kintamąjį, Æ – tariama kaip Ai, reiškia meilę ir dirbtinį intelektą, A-12 yra mėgstamo poros orlaivio, sukurto JAV centrinei žvalgybos agentūrai, pirmtakas, o raidė A varde reiškia Arkangelą ir jos pačios mėgstamiausią dainą. 

Praėjus savaitei po sūnaus gimimo, dainininkė Instagram istorijose pasidalijo ir pirmuoju vaizdo įrašu, kuriame užfiksuotas E. Muskas, laiką leidžiantis su sūneliu. 

Tiesa, po to, kai tėvai pakelbė kūdikį pavadino X Æ A-12 imta abejoti, ar vardas, suteiktas mažyliui, legalus. Ir nors paaiškėjo, kad teisiškai jis gali būti duotas, bet pagal Kalifornijoje galiojančias taisykles, tikėtina, bus atmestas. Suteikiamiems vardams negali būti naudojami romėniški skaitmenys ar skaičių kombinacijos. Galimai gimimo liudijimas su dabartiniu vaiko vardu bus skelbiamas negaliojančiu.

 

Grimes ir Elonas Muskas/Vida Press nuotr.

Primename, kad Grimes tai – pirmasis vaikas. Tuo tarpu Elonas Muskas iš ankstesnių santykių augina penkis sūnus.

Grimes ir Elonas Muskas pirmą kartą drauge pasirodė metų mados pokylyje „Met Gala“ 2018-aisiais. Nuo to laiko daug klausimų sulaukdavęs „Tesla“ įkūrėjas apie savo santykius viešumoje nebuvo linkęs atvirauti. 

Apie tai, kad naujoji Elono Musko partnerė laukiasi jo kūdikio, imta kalbėti po to, kai Grimes Instagrame paviešino savo besilaukiančios nuotrauką.

Elonas Muskas ir Grimes (8 nuotr.)
+2
Skaitykite daugiau