Grimas daro stebuklus: naujame filme – K.Stewart kaip iš akies traukta princesė Diana

Kristen Stewart / „Vida Press“ ir „Twitter“ (NEO) nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-01-28 17:07
Jei kas ir dvejojo dėl režisierių pasirinkimo aktorei Kristen Stewart pasiūlyti suvaidinti princesę Dianą naujausiame biografiniame filme „Spencer“, tai šiandien tie abejonių debesys sklaidosi – paviešintas kadras kaip Kristen atrodys minėtoje kino juostoje. Prikibti sunku – aktorė su grimu atrodo kaip iš akies traukta princesė!

Pirmojoje nuotraukoje, kurioje K.Stewart įkūnija princesę Dianą, aktorė vilki  prabangų raudoną paltą, o jos veidą dengia juodas vualis. Tam tikros aprangos detalės gali būti suprantamos tarsi aliuzijos į jodinėjimą ar gedulą, tačiau iš tiesų princesė be galo mėgo dėvėti vualius. Ši apranga ypač primena 1993-aisiais metais per Kalėdas dėvėtus Dianos drabužius, įdomu tai, kad filmo veiksmas, bent jau taip, kaip jį pristato kūrėjai, žiūrovą nukels du metai atgal – į 1991-uosius.

Kristen Stewart / „Twitter“ (NEO) nuotr.
Kristen Stewart / „Twitter“ (NEO) nuotr.

Filmas, kuriam scenarijų rašė populiaraus serialo „Birmingemo gauja“ („Peaky Blinders“) kūrėjas Stevenas Knightas, pasakoja apie vėlyvąjį princesės Dianos gyvenimo laikotarpį bei lemtingą savaitgalį. Žadama apkalbėti vieną šventinę išvyką su britų karalikąja šeima. Būtent po jos princesė nusprendė nutraukti savo  pragaru virtusią santuoką su princu Charlesu.

„1991-ieji, gruodis: Velso princo ir princesės santuoka bei santykiai jau seniai atšalo. Nepaisant gandų apie apgavystes ir skyrybas – Sandrigamo rūmuose per šventes vyrauja taika. Visi skanauja maistą, gėrimus, užsiima medžiokle. Diana žino šį žaidimą, bet... netrukus viskas pasikeis“, – intriguoja filmo kūrėjai.

Kristen Stewart / Vida Press nuotr.
Kristen Stewart / Vida Press nuotr.

Be Kristen Stewart, kuriai patikėtas pagrindinis princesės Dianos vaidmuo, Pablo Larraino režisuotoje kino juostoje filmuosis ir Timothy Spallas, Sally Hawkins bei Seanas Harrisas.

Kūrėjai atskleidžia, jog filmavimai numatyti Vokietijoje ir Didžiojoje Britanijoje. Premjera, jei viskas klostysis pagal planą, turėtų įvyktį kitą žiemą. 2022-aisiais minimos 25-osios princesės Dianos mirties metinės.

Primename, kad princas Charlesas ir Diana išsiskyrė 1992 m. Po penkių metų Diana mirė automobilio katastrofoje, Paryžiuje. Princesei tuo metu buvo 36-eri.

Filmo pavadinimas suteiktas pagerbiant princesės šeimos pavardę – Spencer.

Naujausi straipsniai