LaVaras Ballas savo sūnums draudžia galvoti apie šeimos verslo išdavystę

Tina ir LaVaras Ballai su sūnumis / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-10-14 20:13
LaVaras Ballas neseniai pareiškė, kad nė vienas iš jo sūnų niekada nepasirašys reklamos kontrakto su jokiu kitu sportinių batų ženklu. Nepaisant didžiulio susidomėjimo ir dosnių pasiūlymų, visi šeimos nariai išliks ištikimi savo kuriamiems produktams.

Pastaruoju metu tikimasi, jog 18 metų LaMelo Ballas pateks į penkių geriausių, kuriems NBA pasiūlys kontraktą, žaidėjų sąrašą. Būtent dėl to jaunėliu domisi įvairūs prekiniai ženklai, o apsukrūs komunikacijos specialistai jau dabar jam teikia dėmesio vertus pasiūlymus.

Ir nors jo brolis Lonzo Ballas neseniai pareiškė, kad svarsto galimybę pasirašyti reklaminį kontraktą su kita batų kompanija, neturinčia nieko bendra su „Big Baller Brand“ (gaminančia batus ir drabužius) įmone, jo tėvas į tokį pasakymą reagavo skeptiškai.

LaVaras Ballas įkvepiančiai auklėja savo  sūnus / Gedmanto Kropio nuotr.
LaVaras Ballas įkvepiančiai auklėja savo sūnus / Gedmanto Kropio nuotr.

„Žinote, Lonzo gali svarstyti visą dieną ir nieko nenuspręsti. Su niekuo kontrakto jis nepasirašys. „Big Baller Brand“ – tai šeimos prekinis ženklas. Ir net nors visi tikisi bei žavisi jaunuoju LaMelo, jis išliks taip pat ištikimas šeimai“, – nukirto tėvas.

Su užsienio žurnalistais jis susitiko labdaringame renginyje Los Andžele, kur prisijungęs prie maisto banko iniciatyvos dalijo vandens buteliukus.

Žodžio kišenėje neieškantis Ballų tėvas patikino, kad ir po didžiulio nuosmukio bei patirtų sunkumų – jų prekinis ženklas atsities.

Primename, kad LaVaras išgarsėjo per savo sportininkus sūnus (net sportiniai bateliai „ZO2“ buvo pavadinti Lonzo vardu), dažnai jis įvairiuose interviu ar pokalbių laidose vis mestelėdavo rasistinių, garsius krepšininkus žeidžiančių ar šiaip vaikų auklėjimu besirūpinančius piktinančių frazių. Iš pirmo žvilgsnio – ekscentriškų ar akiplėšiškų, tačiau išties – greičiausiai gerai apgalvotų. Prikaustyti dėmesį LaVaras gebėdavo ir geba profesionaliai. Tad beliko pripažinti: už tokią reklamą kitos kompanijos moka tūkstančių tūkstančius, o LaVaras viską padaro neišleidęs dolerio – dėl savo smegenų, liežuvio, žavesio ir intuicijos, kuždančios, kur kada pasukti.

2018 metais šeima buvo atvykusi į Prienus žaisti krepšinio. Prienų-Birštono „Vytauto“ komandoje jie ne tik žaidė, bet laisvu metu ir filmavo realybės šou.

Naujausi straipsniai