Griausmingai sugrįžusi ABBA pristatė dar vieną dainą: ši stalčiuje gulėjo kelis dešimtmečius

Grupė ABBA / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: 15min
Publikuota: 2021-10-24 19:14
Pasaulį pasiekė muzikinė naujiena – apie sugrįžimą ir virtualų koncertinį turą griausmingai pranešusi grupė ABBA pristatė dar vieną dainą iš būsimojo albumo „Voyage“. Tiesa, dienos šviesą išvydęs kūrinys „Just A Notion“ ne toks ir naujas – šis įrašytas dar 1978-aisiais, tačiau klausytojų ausis pasiekė tik dabar.

Rugsėjo 2-ąją, po beveik 40-ies metų pertraukos, ABBA ištikimų gerbėjų visame pasaulyje džiaugsmui paskelbė apie 2022-ųjų pavasarį įvyksiantį virtualų koncertinį turtą ir jau šių metų lapkričio 5-ąją pasirodysiantį dešimties kūrinių albumą „Voyage“. Tada jie taip pat pristatė dvi naujas dainas – „I Still Have Faith In You“ ir „Don't Shut Me Down“.

O dabar gerbėjai gali susipažinti su trečiąja daina iš būsimojo albumo. „Just A Notion“ – taip pavadintas kūrinys, kuris iš tiesų įrašytas dar 1978-aisiais, tačiau iki šiol taip ir nebuvo neišleistas, rašo express.co.uk.

Kalbėdamas, kodėl susiklostė tokia situacija, kad daina oficialiai pasirodė tik dabar, ABBA narys Bjornas Ulveusas pripažino šiandien ir pats neturintis į tai atsakymo.

„Vikipedija sako, kad šis kūrinys buvo įrašytas 1978 metų rugsėjo mėnesį, kas skamba teisingai. Tai yra maždaug tarp albumų „ABBA: The Album“ ir „Voulez-Vous“, ir daina turėjo būti įtraukta į pastarąjį, jei mes nebūtumėme persigalvoję.

Kodėl mes persigalvojome? Žvelgdamas į praeitį, aš neturiu supratimo. Tai gera daina su puikiais vokalais. Žinau, kad grojome ją leidėjui Prancūzijoje bei dar keliems žmonėms, kuriais pasitikėjome, ir, kiek aš pamenu, jiems ji labai patiko. Taigi, tai paslaptis ir ji liks paslaptimi“, – svarstė B.Ulveusas.

„ABBA“ / „Industrial Light And Magic“ nuotr.
„ABBA“ / „Industrial Light And Magic“ nuotr.

Beje, apie sugrįžimą paskelbusi ABBA susikūrė ir paskyrą socialiniame tinkle „TikTok“. Jame grupė anonsavo dainą „Just A Notion“ dar prieš jai oficialiai pasirodant, pasidalydama nostalgijos kupinu klipu:

@abba Show us when you’re dancing through the night using #dancingwithABBA #ABBA #JustANotion ♬ Just A Notion - ABBA

Naujame ABBA albume „Voyage“ iš viso bus dešimt dainų. Jau pristatytas kitas dvi galite išgirsti čia:

Naujausi straipsniai