Griausmingai 25-ąjį gimtadienį atšventusiai Kendall Jenner gresia bauda

Kendall Jenner / Socialinių tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Nors dėl koronaviruso pandemijos didelė dalis visuomenės pradėjo vengti susibūrimų vietų, garsiam modeliui Kendall Jenner visa tai – nė motais. Moteris savaitgalį surengė griausmingą 25-ojo gimtadienio šventę, į kurią suplūdo net 100 svečių.

Gimtadienio vakarėlį K.Jenner iškėlė prabangiame viešbutyje Holivude, Kalifornijoje. Į šventę susirinko didžiulė minia žmonių, tarp kurių buvo ir dainininkas Justinas Bieberis su žmona Hailey Baldwin, The Weeknd, Kanye Westas su Kim Kardashian, socialinių tinklų žvaigždė Kylie Jenner bei Paris Hilton.

Nors K.Jenner atstovai spaudai tikino, kad visi šventės dalyviai, įskaitant ir personalą, prieš patekdami į renginio vietą turėjo pasidaryti greitąjį COVID-19 testą, už masinio vakarėlio organizavimą K.Jenner turėtų sulaukti baudos.

Spalio 9 dieną Kalifornijos visuomenės sveikatos departamentas paskelbė, kad šioje valstijoje yra draudžiami didesni nei dešimties žmonių susibūrimai.

K.Jenner surengus tokį vakarėlį, socialiniuose tinkluose užvirė tikra audra. Daugiausiai pasipiktinimo sukėlė jos paviešintas vaizdo įrašas, kur modelis užfiksuotas bandantis užpūsti ant gimtadienio torto degančias žvakutes.

„Kai Kendall Jenner pučia žvakutes, medicininę kaukę dėvintis padavėjas visais būdais bando atsitraukti. Tai iš tiesų yra pats baisiausias dalykas, kurį mačiau per Heloviną“, – rašė vienas komentatorius.

Tiesa, kaip vėliau naujienų portalui „People“ tikino artimas K.Jenner šaltinis, modelis suprato, kad griausmingas vakarėlis gali sukelti visuomenės pasipiktinimą, tad savo bičiulių prašė neviešinti jokių nuotraukų socialiniuose tinkluose. Panašu, kad ne visi šio reikalavimo paisė. 

Kilus pasipiktinimui, K.Jenner nutarė nereaguoti į replikas, o savo socialinių tinklų paskyrose išjungė komentavimo galimybę. Sprendimo surengti grandiozinį vakarėlį moteris nekomentavo ir žiniasklaidai.

Į susiklosčiusią situaciją antradienio rytą sureagavo tik modelio mama, realybės šou žvaigždė Kris Jenner.

„Mes gyvename savo gyvenimą, stengiamės būti tiesiog geri žmonės. Susiduriame su daugybe žmonių, kurių nuomonės skiriasi, ir viskas, ką galime padaryti, yra tiesiog gyventi savo gyvenimą taip, kaip mes mokame. Tai ir darome“,  – tikino ji.

Kendall Jenner (15 nuotr.)
+9
Skaitykite daugiau