Gretos Lebedevos širdį užkariavo kaunietis Nerijus Tamošiūnas

Greta Lebedeva ir Nerijus Tamošiūnas / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-10-22 13:10
Po išsiskyrimo su ilgamečiu draugu Vaidotu Čiurlioniu grupės „Kitokios“ narės Gretos Lebedevos širdis neilgai buvo laisva. Jau kurį laiką Greta puoselėja šiltus jausmus kauniečiui Nerijui Tamošiūnui.

„Su Nerijumi susipažinome per varžybas. Mūsų daugystė dar yra nauja, todėl dar nesu pasirengusi garsiai apie tai visiems kalbėti ir viešinti savo asmeninio gyvenimo. Galiu tik pasakyti, kad tai yra žmogus, kuris mane visapusiškai supranta ir visada palaiko bet kokiose situacijose gyvenime“, – portalui Žmonės.lt kalbėjo G.Lebedeva.

Grupės „Kitokios“ narė po savaitgalį Vilniuje įvykusio Tarptautinio sporto festivalio, kuriame savo kategorijoje Greta laimėjo antrą vietą, pasidalijo nuotrauka, kurioje įamžinta pora. Prie nuotraukos Greta prirašė: „Ačiū, kad visada esi šalia.“

N.Tamošiūną ir G.Lebedeva sieja bendras pomėgis – kultūrizmas ir fitnesas. Nerijus kaip ir Greta dalyvauja įvairiose varžybose, atstovaudamas Kauno „Minotauro“ klubui. Greta gina klubo „Marijampolės tauras“ garbę.

G.Lebedeva su V.Čiurlioniu skirtingais keliais pasuko vasarą. „Ateina toks etapas gyvenime, kai žmonių keliai išsiskiria dėl tam tikrų priežasčių“, – tuomet portalui Žmonės.lt sakė atlikėja.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai