Gretos Lebedevos šeima bėgantį laiką sustabdė fotosesijoje: dėmesio centre – dukra Elara

Greta ir Aleksandras Kazakevičiai su vaikais / Lauber photography nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Du vaikus – 3 metukų sūnų Eldarą ir 7 mėnesių dukrą Elarą – auginanti sporto trenerė Greta Lebedeva-Kazakevič dabartiniu gyvenimo laikotarpiu yra patenkinta. Vis tik moteris pabrėžia, kad veiklos yra nemažai ir dienos lekia kone žaibiškai. Siekdami bent akimirkai pristabdyti bėgantį laiką, Greta su vyru buvusiu olimpiečiu imtynininku Aleksandru Kazakevičiumi ir vaikais įsiamžino fotosesijoje, kurios kadrais sutiko pasidalinti su Žmonės.lt skaitytojais.

Gretos Lebedevos-Kazakevič laikas bėga nepastebimai: namie – du maži, nuolatinės priežiūros reikalaujantys vaikai, o šalia – daugybė kitų reikalų, tad užimtumo jai tikrai nestinga. Vis tik dėl veiklų kiekio Greta visai nesiskundžia.

„Viską atlieku pati – neturiu jokių auklių ir namų tvarkytojų. Be to, dar spėju dirbti ir pasportuoti. Manau, kad turint noro viską galima suderinti“, – portalui Žmonės.lt tikina dviejų vaikų mama.

Greta ir Aleksandras Kazakevičiai su vaikais / Lauber photography nuotr.

Ji priduria, kad daug kas, ko gero, priklauso ir nuo vaikų būdo.

„Galbūt viską suderinti pavyksta todėl, nes mano vaikučiai – ramūs ir, svarbiausia, sveiki, mažiau sergantys, tad neturime didelių rūpesčių. Labai dėl to džiaugiuosi“, – neslepia moteris.

Ramybės neišjudina net ir septynių mėnesių dukrytė Elara. Greta tvirtina, kad dukra, kaip ir sūnus Eldaras, yra ramus vaikas. Vis tik moteris įsitikinusi, kad tai truks ne amžinai.

Greta Lebedeva-Kazakevič su duka Elara / Lauber photography nuotr.

„Sūnus iki metų buvo ramus, o po to suaktyvėjo. Ko gero, kai dukra pradės bėgioti, tai ir pasirodys įdomesnis charakteris“, – juokiasi G.Lebedeva.

Ji pasakoja, kad pirmo ir antro vaiko auginimas kardinaliai nesiskiria, tačiau prižiūrėti dukrą yra šiek tiek lengviau.

„Visi pirmi kartai yra labai jautrūs ir kupini įtampos, ypač tada, kai tai susiję su sveikatos problemomis. Dabar jau daug kas patirta, tad stresinių situacijų patiriu mažiau ir į viską reaguoju šiek tiek ramiau“, – tikina Greta.

Greta ir Aleksandras Kazakevičiai su vaikais / Lauber photography nuotr.

Šiek tiek daugiau nerimo Gretai kėlė mintys dėl sūnaus Eldaro ir naujagimės santykio. Moteris atvirauja, kad nėštumo metu apie tai labai daug galvojo ir baiminosi, kaip brolis reaguos į sesę.

„Viskas yra daug geriau, nei aš galvojau – ryšys tarp Eldaro ir Elaros yra labai didelis. Spėju, kad įtakos galimai turi tai, kad tarp jų esantis amžiaus skirtumas nedidelis ir jie yra „ant vienos bangos“, – svarsto G.Lebedeva-Kazakevič.

Sporto trenerė džiaugiasi, kad sūnus sesę labai myli ir skiria jai dėmesio – kartu žaidžia, rodo savo žaislus – ir tikisi, kad tai tęsis ir toliau. 

Vis tik Kazakevičių šeima supranta, kad prabėgęs laikas niekada nebesugrįš, tad jį reikia branginti. Norėdami užrakinti prisiminimus, jie įsiamžino elegantiškoje fotosesijoje. 

Jos metu daug dėmesio skirta pačios Gretos ir dukrytės santykiui. Moteris juokiasi, kad fotografuojama Elara jautėsi labai ramiai, pozavo užtikrintai ir fotografės buvo pavadinta tikru modeliu.

„Kai laikau Ją glėbyje – mano pasaulis sustoja! Mylėsiu Tave amžinai ir būsiu visada šalia, mano mažyte..“, – meilės kupinų žodžių dukrai negaili G.Lebedeva.

Fotogalerija:

Gretos ir Aleksandro Kazakevičių šeimos fotosesija (10 nuotr.)
+4
Kūdikio besilaukianti Greta Lebedeva (6 nuotr.)
Skaitykite daugiau