Gretos Lebedevos-Kazakevič sūnus gavo pirmąjį darbą: „Jam buvo taip įdomu“

Greta Lebedeva-Kazakevič su sūnumi Eldaru/A. Razauskienės nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Greta ir Aleksandras Kazakevičiai jau beveik metus mėgaujasi tėvyste. 2018-ųjų liepą gimus sūnui Eldarui jųdviejų pasaulis apvirto aukštyn kojomis. Eldaras sparčiai auga, už kelių mėnesių poros pirmagimiui sukaks vieneri. Štai visai neseniai vaikas net savo pirmąjį darbą gavo.

Aleksandras šiuo metu sostinėje organizuoja sporto turnyrą, o Greta su mažyliu sako prisigalvojantys įdomios veiklos. Laiko abu randa ne tik sportui, ilgiems pasivaikščiojimams lauke, bet ir...fotosesijoms. 

Tik šį kartą modelis jau nebe Greta, o Eldaras. 

Moteris juokiasi, kad mažylis – didžioji jų šeimos žvaigždė. 

Neseniai Eldaras įsiamžino reklamoje, tad galima sakyti gavo savo pirmąjį darbą.

„Eldaras visiškai nebijo fotoobjektyvo“, – neslepia mama.

Gretos ir Aleksandro Kazakevičių sūnus Eldaras/A. Razauskienės nuotr.

Dar prieš šventes, Gretai su Aleksandru surengus vieną pirmųjų šeimos fotosesijų, vaikas pozavo it tikrų tikriausias modelis.

Todėl nenuostabu, kad netrukus gavo kitą „darbelį“. Kazakevičių sūnui buvo pasiūlyta įsiamžinti internetinės vaikiškų prekių parduotuvės reklamoje.

„Jam viskas buvo taip įdomu. Kažkaip tikrai gerai reagavo ir fotoobjektyvą ir aplinkinius žmones. Fotografė – tiesiog puiki, moka elgtis su vaikučiais“, – prisimena Greta.

Būti mama, dabar atvirauja Greta, yra pats paprasčiausias, geriausias užsiėmimas pasaulyje.

„Nuo tada, kai gimė sūnus, kiekvieną rytą aplanko jausmas, jog būtent akimirka, kai pramerki akis, iš visos dienos yra pati laimingiausia. Visi kartu atsibundame, kalbamės. Eldaras šnekina mus su Aleksandru. Pasakojame vienas kitam apie aplankiusius sapnus, žaidžiame. Neapsakomas jausmas, nes savo rankose su Aleksandru laikome didžiausią gyvenimo dovaną“, – apie vaikelį anksčiau yra sakiusi G. Lebedeva-Kazakevič.

Gretos ir Aleksandro Kazakevičių sūnus Eldaras tapo modeliu (10 nuotr.)
+4
Skaitykite daugiau