Gretos ir Aleksandro Kazakevičių kelionė: „Naujieji metai čia – kiek kitokie“

Gretos ir Aleksandro Kazakevičių Naujieji metai / Asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Vasarą sukūrę šeimą Naujuosius metus sportininkai Greta ir Aleksandras Kazakevičiai sutiko Vokietijoje. Kiek kitaip, nei įprasta, pora net tik palydėjo senuosius metus, bet ir sveikino gerą Aleksandro draugą jubiliejaus proga.

Įšvyką į Vokietiją šeima planavo iš anksto. „Aleksandras anksčiau priklausė vienam sporto klubui, eančiame nedideliame Vokietijos miestelyje šalia Miuncheno. Iš šio klubo vadovo gavome pakvietimą atvykti į jo jubiliejų, tad nusprendėme, kad Naujuosius metus sutiksime būtent taip“, – Žmonės.lt pasakojo Greta.

Nors Vokietijoje G. Kazakevič lankėsi ne kartą, tačiau pirmą kartą jos viešnagė užsitęsė ir sporto trenėrė turėjo galimybę apžiūrėti Miuncheną iš arčiau. Šis miestas iki šiol jos nebuvo aplankytas.

Kelionės akimirka / Asmeninio archyvo nuotr.

„Keliavome ne vieni. Prisijungė kiti sportininkai su žmonomis. Linksmai atšventėme buvusio Aleksandro vadovo gimimo dieną. Naujuosius sutikome pasipuošę, geros nuotaikos ir su fejerverkais. Po to dar keletą dienų skyrėme apžiūrėti apylinkėms. Miunchene graži architektūra, pasitaikė puikus oras, tad esu patenkinta kelione. Sužavėjo miesto senamiestis. Muziejams apžiūrėti neturėjome pakankamai laiko, tačiau stengėmės pamatyti visas vietos įžymybes“, – neslėpė Greta.

G. Lebedeva-Kazakevič atviravo, kad iš pradžių ji nesitikėjo didžiulio bruzdesio prieš Naujųjų metų vakarėlį. „Naujieji metai čia kiek kitokie, mat vokiečiai, priešingai, nei lietuviai, šios šventės taip stipriai nesureikšmina. Tačiau netrūko ir garsių ovacijų ir šventinės nuotaikos. Gal dar ir dėl to, kad šventėme gimimo dieną.“

Buvo įdomu pabendrauti su sportininkais iš viso pasaulio, praplėsti akiratį. Visi puikiai susikalbėjome angliškai, o atėjus vidurnakčiui palydėjome senuosius metus.“

Žmonės.lt primena, jog Aleksandrui su Greta 2017-ieji buvo ypatingi. Vasarą jiedu sumainė aukso žiedus ir tapo vyru bei žmona.

Gretos ir Aleksandro Kazakevičių Naujieji metai Miunchene (6 nuotr.)
Skaitykite daugiau