Gretė ir Aleksandras Brokai turės kūdikį: „Misis pasaulis“ konkurso metu žinią laikė paslaptyje

Gretė ir Aleksandras Brokai/Eglės Jociūtės nuotr.
Autorius: Monika Urbonaitė
Publikuota: 2020-01-03 08:45
Tarptautiniame grožio konkurse „Misis pasaulis“ („Mrs Globe“) dalyvavusi sveikos gyvensenos ir mitybos specialistė Gretė Brokienė iš konkurso finalo sugrįžo su puikiomis žiniomis. Ji ir jos vyras, televizijos bei kino prodiuseris Aleksandras Brokas, laukia šeimos pagausėjimo.

Dukrą Leylą auginantys Gretė ir Aleksandras 2020 metais gaus gražiausią dovaną – Gretė jau šeštąjį mėnesį nėščia. Jų dukra Leyla turės brolį arba seserį.

„Jaučiuosi nuostabiai! Tapti mama taip greitai antrąjį kartą – puiku. Vaikai bus panašaus amžiaus, o aš dar jaunystėje, turiu jėgų, energijos“, – šypsosi Gretė.

Tik dabar ji išduoda, jog  „Misis pasaulis“ konkurso metu jau buvo prasidėjęs antrasis nėštumo trimestras.

„Gavau energijos ir jėgų užtaisą, o į Kiniją važiavau be jokių baimių ar nuogąstavimų, kadangi mano mama – akušerė.“

Gretė konkurse apie vaikelį niekam nesigyrė, visiems pasakė tik paskutinę dieną.

„Maniau, patekti į finalą tarp gražiausių pasaulio moterų – jau yra labai gerai. Juolab, kai laukiesi penktą mėnesį. Nėštumas gi – ne liga. Mano tempas ir kasdienybė nė kiek dėl jo nepasikeitė. Žinoma, nekalbu apie tuos atvejus, kai vaikelio laukimas būna komplikuotas.“

G. Brokienė prisimena, kad ir tuo metu, kai laukėsi dukrelė Leylos, ji keliavo bei dirbo iki paskutinio mėnesio.

„Apie pirmąjį nėštumą vyrui pranešiau telefonu – aš buvau Maskvoje, o jis Vilniuje. Šį kartą viskas vyko mums būnant kartu ir prisiekiu...Tai – mano matyta gražiausia vyro reakcija.“

Gretė Brokienė grožio konkurse „Misis pasaulis“/Asmeninio archyvo nuotr.
Gretė Brokienė grožio konkurse „Misis pasaulis“/Asmeninio archyvo nuotr.

Žmonės.lt primena, kad Aleksandras ir Gretė amžiną meilę vienas kitam prisiekė 2017-ųjų rugsėjį.

„Susitikome renginyje, vykusiame „Kempinski Hotel Cathedral Square“ viešbutyje. Vyko filmo premjera, jis buvo rodomas Valdovų rūmuose, o paskui visi susirinko į vakarėlį viešbutyje. Žmonių minioje ir pamatėme vienas kitą. Aleksandras pirmasis mane pastebėjo, tačiau aš pirmoji jį užkalbinau!“, – prieš vestuves žurnalui „Žmonės“ pasakojo Gretė.

„Iškart pakviečiau ją į pasimatymą. Pasakysiu atvirai: tas mūsų susitikimas nebuvo atsitiktinis. Juk visi žinome: kuo žmogus gyvena, kokios mintys sukasi jo galvoje, tai jis ir spinduliuoja į aplinką. Jei tu turi klausimą, kažkas būtinai turi atsakymą. Aš tuo metu buvau vienišas, turėjau aiškų klausimą – o Gretė turėjo atsakymą. Tereikėjo pasikalbėti ir jį išgirsti“, – tuomet pridėjo Aleksandras.

Naujausi straipsniai