Greta Lebedeva vieši imtynininkų stovykloje: „Ačiū treneriui, leido gyventi vienam kambary su Aleksandru“

Greta Lebedeva ir Lietuvos imtynininkai / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-06-26 14:35
Grupės „Kitokios“ narė Greta Lebedeva šiuo metu atostogauja. Ilsėtis ji nusprendė netradiciškai – kol kiti skuba į užsienį ar bent jau į pajūrį, ji kartu su sužadėtiniu Aleksandru Kazakevičiumi išvyko į Druskininkus, kur vyksta Lietuvos imtynininkų treniruočių stovykla. A.Kazakevičius čia ruošiasi Pasaulio imtynių čempionatui, G.Lebedeva neatsilieka – irgi sportuoja, o ištaikiusi laisvą minutę puola į mylimojo glėbį.

„Aš kartu su vyrais stovyklauju – sportuoju, dirbu... Savo darbe pasiėmiau atostogų tam, kad galėčiau padirbėti čia“, – Žmonės.lt sakė šiuo metu Druskininkuose viešinti G.Lebedeva. Be jos sužadėtinio A.Kazakevičiaus, čia treniruojasi dar devyni imtynininkai, jiems vadovauja profesionalūs treneriai. 

Imtynininkai Druskininkuose pluša prieš artėjantį Pasaulio imtynių čempionatą – jis rugsėjo mėnesį vyks Jungtinėse Amerikos Valstijose, Las Vegase.

O G.Lebedeva sportuoja savo malonumui: „Sportas man – beveik visas gyvenimas, taigi atostogos čia geros. Reikia paklusti režimui – anksti keliamės, pusryčiaujame, pietaujame visad tuo pačiu metu. Vaikystėje nesu buvusi jokioje stovykloje, o visada svajojau. Ši stovykla man pirmoji. Didelė garbė būti kartu su Lietuvos imtynininkais.“

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

G.Lebedeva pasakoja, kad dienotvarkė treniruočių stovykloje – labai griežta. „Laikas čia labai skiriasi nuo įprasto mano gyvenimo būdo. Su Indre (Indre Burlinskaite, – aut.past.) dirbame naktinėje pamainoje, taigi miegoti einame 6 valandą ryto. O čia atvirkščiai – 7:30 val. keliamės, 8 val. ryto jau turime būti išsirikiavę, apšylame, pasivaikštome. Pavalgome pusryčius ir 11 valandą jau vyksta pirmoji treniruotė. Tada pietūs, trumpa pertrauka ir 17 valandą vėl laukia treniruotė. Aišku, aš nedirbu čia tiek, kiek vyrai – pabūnu atskirai, sportuoju taip, kaip man norisi“, – pasakoja ji. 

Tik koks čia poilsis, jei tenka nuolat plušėti? Ar ne geriau G.Lebedeva pailsėtų kur pajūryje ar prie baseino?

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

„Man taip įdomiau. Visada norėjau nuvažiuoti į stovyklą, pajausti režimą. Kadangi mano grafikas toks sudėtingas – reikia pasirodyti koncertuose, – negaliu išvažiuoti į užsienį. Užtat stengiuosi laiką išnaudoti Lietuvoje. Man čia labai smagu, labai patinka. Vyrauja gera nuotaika, puiki atmosfera, geras oras. Turbūt seniai taip nesidžiaugiau atostogomis“, – šypsosi ji. 

Ir ji, ir A.Kazakevičius į stovyklą atvažiavo dirbti, tačiau kiekvieną laisvą akimirką sužadėtiniai skiria vienas kitam.

„Gyvename viename kambaryje. Ačiū Dievui, treneris leido – viskas ne taip griežtai... Kartu ilsimės. Pavyzdžiui, pasiėmėme dviračius. Važiuosim pasivažinėti, kai užeis noras“, – pasakoja G.Lebedeva.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai