Greta Lebedeva varžybose „Iššūkis X-Fit“ įveikė Indrę Burlinskaitę

Indrė Burlinskaitė / Ado Vasiliausko nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-10-23 22:16
Lietuvos pramogų pasaulio atstovai trečiadienio vakarą Vilniuje susirungė unikaliose varžybose „Iššūkis X-Fit“.

Sporto ir sveikatingumo klubų „Impuls“ organizuotame renginyje dalyvavo sporto bei pramogų pasaulio atstovai: Diana Labočevskė, Asta Pilypaitė, Indrė Burlinskaitė, Greta Lebedeva bei „Pinup girls“ narės, Deividas Meškauskas, Andrius Kandelis ir kiti. Patarimais apie sėkmingą startą dalinosi ir garsenybių sportiškus gebėjimus vertino specialiai šioms varžyboms suburta Lietuvos Olimpiečių komisija, o energingą vakaro nuotaiką užtikrino buvusi TV laidų vedėja Aistė Paškevičiūtė.

Pakvietęs Lietuvos garsenybes išmėginti ir įvertinti naujuosius „X-Fit“ pratimus, sporto ir sveikatingumo klubas surengė unikalias, iššūkių kupinas varžybas. Paslaptingajai kortai nulėmus varžybų komandų sudėtį, dalyviai, komandas pavadinę „Laimėtojai“ ir „Čempionai“, varžėsi atlikdami ištvermę, jėgą ir komandinį susikaupimą lavinančius pratimus.

Ado Vasiliausko nuotr.
Ado Vasiliausko nuotr.

„Paprastai sportuoju treniruoklių salėje, tačiau sulaukus kvietimo išbandyti šią naujovę unikalių varžybų metu, smalsumas paėmė viršų. Iš tiesų, buvo labai įdomu: pratimai originalūs, atliekami su moderniu sporto inventoriumi, atmosfera uždeganti, o visa programa nuobodžiauti neleidžia nei sekundę“, – varžybų įspūdžiais dalinasi projekto „Kitokios“ narė Indrė Burlinskaitė, renginyje apsilankiusi su scenos kolege Greta Lebedeva.

Varžybose dalyvavusios „Pinup girls“ merginos tvirtino, kad sudėtingiausia joms buvo išsirinkti pratimą, labiausiai atitinkantį jų fizines galimybes. „Iš pradžių, kai treneriai pademonstravo pratimus ir nurodė, kiek kartų juos reikės atlikti, sunerimom – jie pasirodė kiek sudėtingi. Laimei, varžybų metu juos atlikome lengvai ir pakankamai greitai. Buvo smagu jausti norą laimėti ir drauge su kitais komandos nariais siekti bendro tikslo“, – pasakoja Simona Nainė.

Varžybų pergalės laurus nuskynė greičiausiai pratimus įveikusi komanda „Laimėtojai“, kurios nariais buvo: Diana Labočevskė, Greta Lebedeva, Asta Pilypaitė, Andrius Kandelis ir Deividas Meškauskas.

Ši komanda buvo paskelbta varžybų nugalėtoja ir apdovanota spindinčiais medaliais, kuriuos įteikė Lietuvos olimpiečiai Aleksandras Kazakevičius, Mindaugas Griškonis ir Ignas Navakauskas.

 

Apdovanoti buvo ir dar trys varžybų dalyviai, kuriuos renginio metu stebėjo ir vertino olimpiečių komisija. Jie įvardijo tris specialias nominacijas ir įteikė pergalės taures: „Grupės siela“ – Andriui Kandeliui, „Grupės ištvermė“ – Deividui Meškauskui, „Grupės greitis“ – Viktorijai Sutkutei.

„Šį rudenį pristatome ypatingą naujovę – intensyvias jėgos treniruotes „X-Fit“. Neabejojame, kad tokios treniruotės yra sporto klubų ateitis ir tikime, kad išbandę jas, daugelis mūsų lankytojų sporto užsiėmimus grupėje pamils iš naujo“, – sakė sporto ir sveikatingumo klubų „Impuls“ vadovas Vidmantas Šiugždinis.

Straipsnį publikavimui paruošė agentūra „VRP Hill+Knowlton Strategies“.

Ado Vasiliausko nuotr.
Ado Vasiliausko nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai