Greta Lebedeva pirmąkart pas gimines prie Kūčių stalo sės su Aleksandru Kazakevičiumi

Greta Lebedeva ir Aleksandras Kazakevičius / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-12-24 14:02
Grupės „Kitokios“ narė Greta Lebedeva Kūčias ir Kalėdas sutiks močiutės namuose. Ten susirinks visa Gretos šeimyna, pirmąkart prie bendro jos giminės stalo per Kūčias sės ir sužadėtinis Aleksandras Kazakevičius.

Žmonės.lt G.Lebedeva pasakojo, kad Kalėdų periodas jai – tikras darbymetis. Net Kūčių dieną ji eis į darbą. Tiesa, ne scenoje dainuos, bet „Betgames.tv“ darbuosis. Todėl savo namų šventiškai ji taip ir nepapuošė. Užtat padėjo kalėdiškai pasipuošti tėvams – su Žmonės.lt pasidalijo fotografijomis, kuriose įsiamžino pozuodama prie Kalėdų eglės tėvų namuose.

„Visad turėjome tradiciją puošti gyvą eglę – taip tėvai stengdavosi dėl vaikų. Juk gyva eglė skleidžia kvapą, kuria kalėdinę dvasią, yra smagesnė. Tačiau šįmet visi vaikai išėjo iš tėvų namų, taigi tėvai pasirinko dirbtinę eglutę. Patys papuošė, tačiau grįžusi namo šiek tiek padėliojau papuošimus, kaip man gražiau“, – pasakojo Greta.

O Kūčių vakarienė valgys dar kituose namuose – pas močiutę. „Kūčių diena man bus darbinga. Šįmet pasielgiau nesavanaudiškai ir dirbsiu už kitas mergaites. O vakare, žinoma, skubėsiu pas šeimą. Rinksimės močiutės namuose Vilniuje. Kartu valgysime Kūčių vakarienę, liksime svečiuotis pirmąją Kalėdų dieną. Smagiai, jaukiai pasėdėsime, prisivalgysime, apsikeisime dovanomis“, – apie savo šeimos tradicijas pasakoja G.Lebedeva.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Mergina tikina, kad Kūčios pas močiutę visada sutinkamos „pagal taisykles“ – ant stalo sugula 12 patiekalų, visi vaišinasi aguonpieniu, netrūksta kūčiukų. „Tradicijų labai paisome, tačiau tuo rūpinasi mano mama ir močiutė. Pati joms padėti tiesiog visiškai neturiu laiko. Ateity padėsiu!“ – pasižada ji.

Pirmąkart prie bendro G.Lebedevos šeimynos stalo Kalėdas pasitiks ir jos sužadėtinis A.Kazakevičius. „Aleksandro tėvai gyvena užsienyje, taigi šventes jis pirmąkart sutiks su mano gimine. Jis seniai nešventė Kalėdų... Tačiau aš nesijaudinu – visi mano artimieji jau gerai pažįsta Aleksandrą, myli jį. Turbūt nėra žmogaus, kuris apie Aleksandrą galėtų pasakyti ką nors bloga. Mano šeimyna jį ypatingai giria. Tiesiog... Pirmas kartas ir tiek“, – sako Greta.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Anot jos, tik pats A.Kazakevičius prieš šventes šiek tiek jaudinasi:„Jis šiek tiek pasimetęs. Sakė, kad niekad gyvenime pats nėra pirkęs tiek dovanų, o jam taip pat nieks tiek nedovanojo. Bet juk viskas bus gerai!“

Ką Greta dovanos Aleksandrui Kalėdų proga? „Esu praktiška. Paklausiau, ko jis norėtų, tai ir padovanosiu. Žinoma, pridėjau ir savo idėjų – noriu nustebinti. Bus ne viena dovana – nustebinsiu keliomis“, – iki galo neatskleidžia.

O paklausta, ko pati norėtų sulaukti per Kalėdas, nustebina atsakymu: „Vaiko! Taip, vaiko. Tačiau mes tokių dalykų dar neplanuojame. Po truputį kuriame savo planus, ateitį. Žinoma, norėtųsi, kad viskas sektų iš eilės: sužadėtuvės, vestuvės ir tada jau šeima. Tačiau kas ten žino, kaip bus.“

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai