Greta Lebedeva parduoda vestuvinę suknelę: „Tikiuosi kita nuotaka ja džiaugsis taip, kaip aš“

Greta Lebedeva-Kazakevič / Dariaus Gražio nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Netrukus mama tapsianti Greta Lebedeva-Kazakevič nusprendė atsisveikinti su dizainerės Agnės Biskytės kurta vestuvine suknele.

„Ilgai svarsčiau, galvojau – parduoti ar ne. Vistiek, šią suknelę dėvėjau gražiausią savo gyvenimo dieną. Visgi, pagalvojusi nusprendžiau perleisti suknelę kitai nuotaikai. Tikiuosi, kad kita mergina ja džiaugsis lygiai taip pat kaip ir aš. Nemanau, kad bus gerai jeigu šis grožis tiesiog gulės spintoje“, – Žmonės.lt sakė Greta.

Gretos Lebedevos ir Aleksandro Kazakevičiaus vestuvės / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Greta Lebedeva-Kazakevič / Dariaus Gražio nuotr.

Paskutinius nėštumo mėnesius skaičiujanti moteris neslepia džiugesio – ji jaučiasi be galo laiminga.

„Jaučiuosi gerai. Juk vasara, šilta. Energijos turiu, nuotaika gera. Nesiskundžiu!“, – džiugiai kalbėjo G. Lebedeva.

Primename, kad žinia, jog garsioji fitneso trenerė Greta Lebedeva ir buvęs olimpietis, imtynininkas Aleksandras Kazakevičius taps tėvais pasklido gegužės pradžioje.

Žmonės.lt Greta pasakojo, kad sužinojusi, jog laukiasi, ji norėjo šią žinią pranešti visam pasauliui. Poros kūdikis buvo planuotas ir labai lauktas.

Greta ir Aleksandras Kazakevičiai / „MARK and MIGLE Photography“ nuotr.

Gretą su Aleksandru supažindino gera jos draugė Indrė Burlinskaitė. Tiesa, užkariauti patinkančios merginos širdį Aleksandrui pavyko ne iš karto. Gražuolė lengvai nepasidavė ir tik po kelerių metų pažinties sutiko nueiti į pirmąjį pasimatymą.

Sportininkę sužavėjo Aleksandro gerumas ir nuolankumas, vėliau, jau puoselėjant santykius, sujungė ir bendra motyvacija. Abu yra atsidavę tam, ką daro – sportui.

Nors Aleksandras pasipiršo po trijų mėnesių draugystės, bet vestuvių abu laukė net ketverius metus. „Tiesiog anksčiau nebuvo laiko. Daug dirbome, o Aleksandras keliavo. Tačiau apie vestuves galvojome. Laikausi nuomonės, kad vaikai turėtų gimti santuokoje“, – anksčiau pasakojo G. Lebedeva.

Praėjusią vasarą Greta ir Aleksandras susituokė Šv. apaštalų Petro ir Povilo bažnyčioje. Pora ją pasirinko, nes tai vienas gražiausių architektūrinių kūrinių Europoje. Apsilankius ir apčiupinėjus jo kampelius nebeliko jokių abejonių – amžiną meilę vienas kitam jie prisieks būtent čia.

Skaitykite daugiau