Greta Lebedeva ir Indrė Burlinskaitė taps fitneso trenerėmis: „Merginos nori pas mus treniruotis“

Greta Lebedeva ir Indrė Burlinskaitė / Aro Radevičiaus nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-05-01 14:02
Grupės „Kitokios“ atlikėjos ir fitneso varžybų dalyvės Greta Lebedeva bei Indrė Burlinskaitė imasi naujos veiklos – jau visai netrukus merginos pradės lankyti fitneso trenerių kursus, kuriuos pabaigusios turės galimybę treniruoti kitas merginas.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

„Jau greitai pradėsiu treniruoti merginas, norinčias patobulinti savo kūno formas, gražėti ir sveikai gyventi! Laukiu nesulaukiu!“ – artėjančiais pokyčiais džiaugiasi G.Lebedeva.

Pusmetį truksiančius kursus merginos lankys kartu. „Su Indre ir mano broliu pradėsime eiti į trenerių kursus, o po pusmečio jau turėsime kvalifikaciją ir galėsime treniruoti žmones. Labai daug yra merginų, norinčių pas mus treniruotis“, – Žmonės.lt sakė G.Lebedeva.

Abi merginos išties užimtos:  be grupės veiklos, I.Burlinskaitė sugrįžo į fitnesą – ruošiasi varžyboms ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje, todėl rasti laiko kursams buvo išties sunku. Vis dėlto, ne veltui sakoma, kad kai yra noro – atsiranda ir laiko.

„Jau seniai apie tai galvojome, to laukėme, todėl džiugu, kad pagaliau susiderinome. Visada to norėjau, bet paklausiusi tėvelių baigiau informacines sistemas, o ne kūno kultūrą. Dabar atėjo tas metas, kai galiu įgyvendinti savo norus“, – teigė Greta.

Įgijusios trenerių kvalifikaciją merginos planuoja dirbti su tuo susijusį darbą, tačiau konkrečių planų kol kas nėra – laikas parodys.

„Turime minčių dirbti privačiai arba įsidarbinti sporto klube, nes jau esame sulaukusios tokių pasiūlymų. O gal dar kažką įdomesnio sugalvosime? Kol kas nenoriu per daug prisišnekėti, juk sakoma – neperšokęs griovio, nesakyk op“, – šypteli G.Lebedeva.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai