Greta Lebedeva ir Indrė Burlinskaitė – nuo šiol kvalifikuotos sporto trenerės

Indrė Burlinskaitė ir Greta Lebedeva / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Merginų grupės „Kitokios“ narėms Gretai Lebedevai ir Indrei Burlinskaitei šiandien ypatinga diena. Nuo balandžio 1-osios merginos yra kvalifikuotos sporto trenerės ir tai – ne balandžio 1-osios pokštas.

Penktadienį Indrei ir Gretai Lietuvos edukologijos universitetas įteikė pažymėjimus, įrodančius, kad jos išklausė ir sėkmingai baigė net 700 valandų trukusius sporto trenerių kvalifikacijos tobulinimo kursus.

Žmonės.lt G.Lebedeva džiaugėsi jųdviejų pasiekimu ir teigė, kad pagaliau galės imtis išsvajotos trenerių veiklos.

„Dabar oficialiai galime būti trenerėmis. Emocijos yra labai geros, pagaliau įgyvendinome savo tikslą ir labai džiaugiamės, kad buvome pačios geriausios studentės“, – pasakojo G.Lebedeva.

Gretos Lebedevos pažymėjimas / Asmeninė nuotr.

G.Lebedeva pasakojo, kad pastarieji metai buvo ypač užimti, tačiau dabar galiausiai gali atsipūsti.

„Būdavo taip, kad ir nemiegojusios eidavome į paskaitas. Tas laikotarpis buvo sunkus, bet nieko – per kančias į žvaigždes“, – juokėsi G.Lebedeva.

TAIP PAT SKAITYKITE: Po Naujųjų pradėjote sportuoti ir jau metėte? 10 Indrės Burlinskaitės patarimų aptingusiems

Paklausta, kokia dabar veikla užsiims merginos, G.Lebedeva teigė, kad dirbs trenerėmis sporto klube, tačiau nepamirš ir muzikinės karjeros.

„Minčių yra visokių. Gal kažkur sporto klube dirbsime, o po to žiūrėsime. Kas ten žino, galbūt ateityje ir savo kažką turėsime, bet apie tai kol kas tikrai negalvojame. O dainavimo karjeros nepamiršime. Netrukus išleisime naują fotosesiją, kur pristatysime naują įvaizdį.

Darbų pilna, nes esame kupinos energijos. Bet prioritetus teikiame būtent darbams, o ne visokioms TV laidoms. Nuo visko buvome pavargusios, o dabar galbūt sugrįšime su trenksmu“, – Žmonės.lt pasakojo G.Lebedeva.

Gretos Lebedevos pažymėjimas / Asmeninė nuotr.

Tokį patį pažymėjimą gavo ir I.Burlinskaitė, kuri Žmonės.lt sakė, kad ateityje planuoja tapti asmenine trenere, tačiau greičiausiai dirbs su scenos partnere ir geriausia drauge Greta.

„Aišku džiaugiuosi, kaip ir kiekvienas pabaigęs mokslus džiaugtųsi. Planuoju tapti asmenine trenere. Dažniausiai kartu neplanuojame, bet išeina, kad viską vis tiek darome kartu“, – juokėsi I.Burlinskaitė.

Gretos Lebedevos pažymėjimas / Asmeninė nuotr.

Skaitykite daugiau