Greta Lebedeva Egipte atsisakė dalyvauti gražuolės rinkimuose, o Aleksandras Kazakevičius dainavo karaokė

Greta Lebedeva ir Aleksandras Kazakevičius / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-04-16 14:11
Grupės „Kitokios“ narė Greta Lebedeva ir olimpietis imtynininkas Aleksandras Kazakevičius pirmąsias atostogas drauge praleido Egipte, Hurgadoje. Šiuo metu tarp garsenybių itin populiarus kraštas porai paliko didelį įspūdį, namo į Vilnių jiedu grįžo pailsėję, atsigavę ir įdegę.

Į Egiptą G.Lebedeva ir A.Kazakevičius išvyko praėjusį antradienį, ten praleido savaitę. „Atostogas suplanavome ekspromtu – skrydžio bilietus nusipirkome likus vos kelioms dienoms iki kelionės“, – Žmonės.lt pasakoja Greta. Pora į svečią kraštą išvyko drauge su keturiais draugais – atsipalaiduoti nusprendė su kompanija. Visi jie apsistojo prabangiame 5 žvaigždučių viešbutyje.

„Pailsėjom, pasitūsinom, smagiai praleidom laiką. Ką daugiau ten ir veikti? Saulė, pliažas, baseinas, skanus maistas...“ – taip savo atostogas apibūdina G.Lebedeva. Egipte ji lankėsi pirmą kartą, o Aleksandras čia yra buvęs ir anksčiau.

Daugiausia laiko pora ir kompanija praleido viešbučio teritorijoje – juk ten nieko nestinga: ir baseinas, ir jūra šalia, saulė nenustojo kepinti. Gretos ir Aleksandro nesudomino vietinių siūlytos pramogos. „Į miestą nevažiavome, nors mums ir siūlė važiuoti į Hurgados centrą, aplankyti naktinius klubus. Atsisakėme, nes norėjome pasibūti kartu kompanijoje, o ne kažkur su užsieniečiais trintis. Vienas draugas buvo išvažiavęs panardyti. Mes irgi galvojome, gal verta, planavome. Tik vėliau prisibijojome visokių ryklių“, – juokiasi Greta.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Užtat linksmybių nestigo viešbutyje. „Kiekvieną vakarą mus stebino animatoriai – pristatydavo vis naują programą. Vieną vakarą buvo renkama gražiausia viešbučio mergina. Mane labai kvietė dalyvauti rinkimuose – prisiekinėjo, kad tikrai nugalėsiu, laimėsiu pirmą vietą. Bet aš nenorėjau lipti į sceną – juk ką ten maivysiuos“, – svarstė G.Lebedeva.

Vietoje Gretos į sceną užlipo Aleksandras. Jis žiūrovams atskleidė savo vokalines galimybes ir dalyvavo karaokė: „Labai smagu buvo žiūrėti, kaip mūsų kompanijos vyrai ėjo dainuoti. Aleksandras buvo pagrindinis dainininkas! Vyrai dainavo kažkokią rusišką dainą ir jiems puikiai sekėsi – sulaukė daug publikos palaikymo, ypač iš lietuvių.“

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Anot Gretos, daugiausia viešbutyje apsistojo rusų ir lietuvių. Tautiečių dėmesio porai nestigo. „Buvo priėję – atpažindavo mus, pakalbindavo, sakė, kad labai malonu atostogauti drauge“, – džiaugiasi Greta. 

Traukė ji ir vietinių žvilgsnius – juk egiptiečiai mėgsta pagirti gražias moteris: „Dėmesio iš vietinių vyrų sulaukiau labai daug. Žinoma, kai šalia būdavo Aleksandras, egiptiečiai susilaikydavo. Bet tik jam nuėjus imdavo žerti komplimentus, girti, tiesiog atakuoti.“

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Žinodama, kad dažnas apsilankęs Egipte sunegaluoja dėl čia paragauto maisto, G.Lebedeva nutarė saugotis: nei ji, nei Aleksandras neragavo nepažįstamų patiekalų ir stengėsi skanauti tik tą maistą, kurį gali rasti ir Lietuvoje.

„Stengėmės nieko išskirtinio nevalgyti – juk labai dažnai žmonės ten apsinuodija. Mieliau valgėme tai, ką žinome – vištieną, jūros gėrybes. Pavalgiau ir visokių bulvyčių – leidau sau pasilepinti. Užtat dabar reikia grįžti prie sporto“, – pasakoja Greta. 

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Pora parsivežė lauktuvių, suvenyrų: „Parsivežėme, pavyzdžiui, iš smėlio padarytų paveikslų. Norėjome įsigyti papirusų – jie juk Egipte labai populiarūs. Tačiau namuose vieną papirusą jau turime – Aleksandras anksčiau parvežė iš Egipto, todėl šįkart nebeįsigijome.“

Kur G.Lebedeva ir A.Kazakevičius norėtų atostogauti kitąkart? „Man patinka ten, kur karšta. Nesvarbu, ar tai Turkija, Egiptas... Kitą kelionę planuojame pažintinę – gal išvyksime į kokį Tailandą?“ – sakė Greta. 

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai