Greta Lebedeva „Bikini Fitness“ varžybose šiemet nedalyvaus – palaikys Indrę Burlinskaitę

Greta Lebedeva ir Indrė Burlinskaitė / Luko Balandžio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-03-18 15:37
Grupės „Kitokios“ narė Greta Lebedeva kone kasdien dirba ir laisvalaikį leidžia su kolege bei geriausia drauge Indre Burlinskaite – merginos kartu koncertuoja, sportuoja, dalyvauja TV laidų filmavimuose, apsipirkinėja. Prieš kurį laiką jos abi dalyvavo ir įvairiose bikini fitneso varžybose, tačiau šiemet į balandį vyksiančias varžybas ruošiasi tik Indrė.

„Aš nedalyvausiu varžybose, šįkart palaikysiu Indrę. Savo aš jau atidalyvavau, pasiekiau gerų rezultatų, todėl dabar sportuoju tik dėl savęs“, – sakė Žmonės.lt kalbinta G.Lebedeva.

Greta iš tiesų gali pasigirti gerais pasiekimais: „Lietuvoje pagal ūgio kategoriją buvau antra per visą Lietuvą ir sezoną. Anykščiuose užėmiau antrą vietą, Vilniuje – taip pat antrą, Šilutėje pirmą, Europos čempionate –  vienuoliktą, Oslo „Grand Prix“ – trečią vietą.“

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Mergina pasakojo, kad kol kas šių pasiekimų jai – tikrai gana, tačiau visiškai šimtu procentų neteigia, kad daugiau tikrai niekada gyvenime nedalyvaus jokiose sporto varžybose.

„Dalyvaudama varžybose daug ko išmokau, tai buvo maloni gyvenimo patirtis. Dabar, matyt, teikiu prioritetus kitiems dalykams, nesinori išsiplėšyti į visas puses. O gal tiesiog atėjo metas, kada norisi truputį ramybės? Visgi buvo šokių projektas, kurio pasiruošimui atidaviau daug jėgų, gal ir tas prisidėjo. O šiaip nesakau, kad viskas, manęs nepamatysit ant fitneso scenos, gal kada nors dar...“, – šypteli Greta.

„Beje varžybos yra labai gera motyvacija pasiekti užsibrėžtų tikslų, tad visoms merginoms, kurios tikrai nori padailinti figūras, išmokti sveikos mitybos, linkiu surasti savo motyvaciją. Jei tai yra fitneso varžybos – valio!“ – tuoj pat priduria pašnekovė.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Ar tik Greta varžybų neatsisakė dėl savo sužadėtinio Aleksandro Kazakevičiaus? Ne paslaptis, kad jis – gana pavydus, o ir judviejų meilės istorija prasidėjo būtent nuo varžybų: Aleksandras Gretą įsižiūrėjo jų metu.

„Visiems vyrams norisi paganyti akis į dailias kitų moterų figūras, išlinkimus ir panašiai, bet savo moterį jie saugo ir slepia nuo kitų. Bet Aleksandras tikrai nėra priežastis, dėl kurios nesiruošiu varžyboms. Beje, girdėjau gandų, kad merginos, besiruošiančios varžyboms, jau ploja delnais, kad nedalyvauju. Klausinėja pas kitus, ar tikrai Lebedeva nedalyvaus, domisi. Matyt, būtų verta jaudintis jei dalyvaučiau“, – juokėsi Greta.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai