Greta Kondrataitė: „Vienintelė tobulybė, kurios dabar siekiu, pradėti rašyti tėčio atminimui skirtą knygą“

Greta Kondrataitė / Ramunė Photography
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Siekti tobulybės niekada nebuvo buvo mano esminis gyvenimo tikslas, siekti kažko daugiau nei dabar – taip. Maždaug nuo 9-os klasės mokykloje svajojau apie žurnalistiką, netrukus pradėjau rašyti, vėliau pradėjau galvoti apie šios krypties studijas. Nuo to momento, kai pradėjau rašyti, niekada nesigailėjau savo sprendimo ir labai džiaugiuosi studijomis Vytauto Didžiojo universitete. Nors turbūt kaip ir visiems studentams kartais pasitaiko neįdomių paskaitų, tačiau niekada nesinorėjo keisti studijų krypties ir imtis kažko kito.

Taip pat universiteto įtaka – teko išbandyti darbą radijuje, kartu su kolegėmis kūriau pokalbių laidą, bet visgi mano širdžiai mieliau popierius ir rašiklis. Tad ir grįžau prie jų.

Beje, jau penkerius metus rašau straipsnius ir interviu įvairiems Lietuvos portalams, tad turbūt esminė mano siekiamybė šiuo metu yra kokybiška ir informatyvi žiniasklaida bei kasdieniai tobulėjimai rašant ir kuriant eiles.

Na gerai, prisipažinsiu – vienintelė „tobulybė“, kurios dabar siekiu, pagaliau pradėti rašyti eilėraščių knygą, skirtą tėčio atminimui, medžiagos prisikaupė jau ganėtinai daug, tad, manau, jau pats metas kibti į darbus ir pradėti viską apipavidalinti.

O jei grįžti prie rašymo, tai visiems, kam patinka kurti, rašyti eiles, tekstus, prozą, o galbūt jums labai patinka kalbinti kitus žmones ir norite tai perteikti raštu ar filmuoti renginius, linkiu ryžtis pradėti, tada ir siekiamybė tobulėti atsiras savaime. Ir nebūtinai tai turi būti rašymas, bet koks jūsų talentas, kuris jums mielas, gali tapti siekiamybe. Pavyzdžiui, man be rašymo labai patinka muzika, groti gitara, kalimba ir kitais instrumentais, fotografuoti koncertus.

Anksčiau rašydama skaičiavau, kiek iš viso esu sukaupusi straipsnių ir interviu, ir, tiesą sakant, po 500-ojo, nustojau, nes ne skaičiuose esmė, o tai, kiek per tuos metus patobulėjau, ko išmokau, su kuo susipažinau. Pirmyn, neatidėliokite, pradėkite dabar ir svarbiausia, tikėkite savimi, nesvarbu, ką sakys kiti.

Dalyvauk SMARTHIT rengiamame konkurse SIEKIANTIEMS TOBULYBĖS: papasakok istoriją, kas tau yra tobulybė ir kaip jos sieki. Siųsk savo istoriją, fotosesiją ar vaizdo įrašą el. p. siekiantiems.tobulybes@zmones.lt iki gegužės 23 d.

Tavo gauta istorija bus patikrinta zmones.lt portalo kalbos redaktorių komandos ir jei nepažeis konkurso sąlygų bus publikuota zmones.lt portale per 24 val. nuo jos gavimo el. p. siekiantiems.tobulybes@zmones.lt ir už ją nuo gegužės 24 d. iki birželio 3 d. galės balsuoti portalo zmones.lt skaitytojai.

Pagrindinis konkurso prizas – Apple smart watch Series 3 38mm Silver Aluminum Case with Fog Sport Ban, kuri bus įteikta konkurso nugalėtojui.

Skaitykite daugiau