Greta Kildišienė: „Koks geras dirbtinis kailis, kad žmonėms atrodo tikras“

Greta Kildišienė atsisakė Seimo narės mandatos / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-01-23 13:16
„Koks geras dirbtinis kailis, kad žmonėms jis atrodo tikras“, – paklausta apie 2 tūkst. eurų ekspertų įvertintus kailinius sakė Greta Kildišienė. – Neturiu tokių kailinių tikrai savo spintoje.“ Tai – trumpa ištrauka iš išskirtinio Gretos Kildišienės interviu, kuris bus parodytas šį pirmadienio vakarą laidoje „Nuo... iki...“.

Į skandalą įsivėlusi Greta Kildišienė sutiko papasakoti apie savo gyvenimą iki patenkant į Seimą. Atsakydama į klausimą, ar ją ir Valstiečių ir žaliųjų sąjungos lyderį sieja artimi santykiai, ji juokėsi: „Mes tikrai nesame pora.“

Ramūnas Karbauskis, paklaustas, ar nebijo, jog šis skandalas jam gali kainuoti šeimą, atsakė: „Aš turiu absoliutų savo šeimos palaikymą. Jiems skaudu matyti tai, kas rašoma spaudoje, bet mano šeima žino mano vertybes. Bet manau, kad mano žmonai skauda.“

Jis kategoriškai neigė kada nors finansiškai padėjęs Gretai Kildišienei, o vėliau sakė ir nežinojęs apie Seimo narės praeitį, susijusią su vagyste.

„Greta Kildišienė puikiai supranta, kas yra pareiga ir darbas. Anykštėnai nepasigailės, kad ją išrinko“, – dar praėjusią savaitę tvirtai kalbėjo Seimo narys. Vis dėlto, visą savaitę uoliai gynęs šviesiaplaukę kolegę, galiausiai Ramūnas Karbauskis pats jai pasiūlė atsisakyti mandato.

Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai