Greta ir Aleksandras Kazakevičiai pakrikštijo sūnų Eldarą

Greta ir Aleksandras Kazakevičiai pakrikštijo sūnų Eldarą/Akvilės Razauskienės nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Imtynininkas Aleksandras Kazakevičius (33) su žmona kūno rengybos trenere Greta (29) liepos 14-ąją pakrikštijo savo vienerių metukų sūnų Eldarą.

Gretos ir Aleksandro pirmagimis jam svarbią dieną pasitiko Šv. Juozapo bažnyčioje. Tądien šventė vyko dviguba, nes mylintys tėvai nusprendė paminėti ir Eldaro gimimo dieną. Oficialiai ant torto žvakutes jis užpūtė liepos 17-ąją.

Greta ir Aleksandras Kazakevičiai pakrikštijo sūnų Eldarą/Akvilės Razauskienės nuotr.

Šventovėje tėvus su mažyliu pasitiko kunigas Ričardas Doveika. Nors sūnus į šventinimą vandeniu iš pradžių reagavo irzliai, vėliau nušvito ir visiems persikėlus į „Margio“ vilą nestokojo puikios nuotaikos.

„Jaučiamės puikiai. Eldarui davėme širdžiai mielą krikšto vardą – Aleksandras“, – džiaugėsi Greta.

Kazakevičių pirmagimio krikšto tėvais tapo Gretos brolis Andrius ir Aleksandro sesuo Jelena. „Norėjome, kad šios svarbios pareigos atitektų patiems artimiausiems žmonėms. Eldarui be galo pasisekė, kad turės dar vienus tokius mylinčius ir atsidavusius tėvelius“, – tikino Greta.

Greta ir Aleksandras Kazakevičiai pakrikštijo sūnų Eldarą/Akvilės Razauskienės nuotr.

Primename, jog Greta su Aleksandru susituokė prieš keletą metų Šv. apaštalų Petro ir Povilo bažnyčioje. 

Greta anksčiau yra sakiusi, jog, jos nuomone, vaikai turi gimti santuokoje, todėl po gražios vestuvių šventės ji ėmė gyventi laukimo akimirkomis. Netrukus mažylis Eldaras į poros gyvenimą įnešė dar daugiau meilės ir sustiprino tarpusavio ryšį.

„Gimus sūnui kiekvieną rytą aplanko jausmas, jog būtent akimirka, kai pramerki akis, iš visos dienos yra pati laimingiausia. Visi kartu atsibundame, kalbamės. Eldaras šnekina mamą su tėčiu. Pasakojame vienas kitam apie aplankiusius sapnus, žaidžiame. Neapsakomas jausmas, nes savo rankose su Aleksandru laikome didžiausią gyvenimo dovaną“, – žurnalui „Žmonės“ anksčiau yra pasakojusi Greta.

Gretos ir Aleksandro Kazakevičių sūnaus Eldaro krikštynos (14 nuotr.)
+8
Skaitykite daugiau