Greta ir Aleksandras Kazakevičiai laukiasi pirmagimio: šią paslaptį saugojo ilgai

Greta ir Aleksandras Kazakevičiai / Gretos Skaraitienės nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Sporto trenerė Greta Lebedeva-Kazakevič (28) ir olimpietis Aleksandras Kazakevičius (31) gyvena džiugiomis akimirkomis. Dar šią vasarą pasaulį išvysti turėtų poros kūdikis.

Praėjusią vasara susituokę Greta ir Aleksandras Kazakevičiai, medaus kopinėti vyko į Graikiją, o iš ten sugrįžę nudžiugo – nuo šiol savo laimę dalins į tris dalis.

Žmonės.lt Greta pasakojo, kad sužinojusi, jog laukiasi, ji norėjo šią žinią pranešti visam pasauliui. Poros kūdikis buvo planuotas ir labai lauktas.

Dabar jau šeštąjį mėnesį nėštumo mėnesį skaičiuojanti moteris nusprendė savo džiaugsmą saugoti, tik praėjus daugiau laiko ji prakalbo apie tai, kokiomis nuotaikomis gyvena jiedu su Aleksandru.

Šeštadienį pirmagimio besilaukiantys Greta ir Aleksandras dalyvavo bičiulių Simonos Čelkonaitės ir Mindaugo Mizgaičio vestuvėse.

Gretos Lebedevos ir Aleksandro Kazakevičiaus vestuvės / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Gretą su Aleksandru supažindino gera jos draugė Indrė Burlinskaitė. Tiesa, užkariauti patinkančios merginos širdį Aleksandrui pavyko ne iš karto. Gražuolė lengvai nepasidavė ir tik po kelerių metų pažinties sutiko nueiti į pirmąjį pasimatymą.

Sportininkę sužavėjo Aleksandro gerumas ir nuolankumas, vėliau, jau puoselėjant santykius, sujungė ir bendra motyvacija. Abu yra atsidavę tam, ką daro – sportui.

Nors Aleksandras pasipiršo po trijų mėnesių draugystės, bet vestuvių abu laukė net ketverius metus. „Tiesiog anksčiau nebuvo laiko. Daug dirbome, o Aleksandras keliavo. Tačiau apie vestuves galvojome. Laikausi nuomonės, kad vaikai turėtų gimti santuokoje“, – anksčiau pasakojo G. Lebedeva.

Praėjusią vasarą Greta ir Aleksandras susituokė Šv. apaštalų Petro ir Povilo bažnyčioje. Pora ją pasirinko, nes tai vienas gražiausių architektūrinių kūrinių Europoje. Apsilankius ir apčiupinėjus jo kampelius nebeliko jokių abejonių – amžiną meilę vienas kitam jie prisieks būtent čia.

Greta ir Aleksandras Kazakevičiai / Gretos Skaraitienės nuotr.
Gretos Lebedevos ir Aleksandro Kazakevičiaus vestuvės (57 nuotr.)
+51
Gretos ir Aleksandro Kazakevičių atostogos Graikijoje (6 nuotr.)

Skaitykite daugiau