„Greitų ir įsiutusių“ žvaigždės prisimena prieš metus žuvusį kolegą Paulą Walkerį

Paulas Walkeris ir Vinas Dieselis filme „Greiti ir įsiutę 5“ / Kadras iš filmo
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-12-01 07:29
Prieš metus, lapkričio 30-ąją, per tragišką avariją žuvo aktorius Paulas Walkeris. Jo mirties metines paminėjo ne tik artimieji, bet ir kolegos iš „Greitų ir įsiutusių“ komandos, per ilgus metus tapę antrąja aktoriaus šeima.

„Jaučiu jo buvimą šalia kiekvieną dieną. Labai ilgiuosi pokalbių su juo. Jis turėjo be galo gerą širdį, jis tiesiog spinduliavo meile, kurios nebuvo įmanoma suvaidinti. Dažnai pagalvodavau, už ką aš nusipelniau tokio nuostabaus sūnaus, – praėjus metams po sūnaus mirties „E! News“ sakė aktoriaus tėvas. – Iš tiesų jam nepatiko garsenybės statusas, bet vieną kartą jis man yra sakęs: „Aš nuoširdžiai nemėgstu šito verslo, bet už jame uždirbtus pinigus aš galiu atlikti daug gerų darbų“.

Savo „Facebook“ paskyroje apie Paulą Walkerį pasisakė ir „Greitų ir įsiutusių“ žvaigždė Vinas Dieselis, kuris kartu patalpino ir draugo nuotrauką, kurioje jis rūpinasi Vino dukterimi.

„Facebook“ nuotr.
„Facebook“ nuotr.

„Jis buvo labai svarbi mano gyvenimo dalis. Jis ilgai šnekučiuodavosi su mano mama ir mielai prižiūrėdavo mano vaikus. Jis labai didžiavosi galėdamas būti dėde Pablo... Galų gale, mes filmavome „Greitų ir įsiutusių 4“ sceną, kai gimė mano dukra, ir jis buvo vienintelis, kuriam apie tai pasakiau. Jis paskatino mane eiti iš filmavimo aikštelės ir nukirpti jai bambagyslę. Jis buvo tikrai svarbi dalis per mano perėjimą į tėvystę... puikus šeimos narys su pozityviu požiūriu į gyvenimą. Šią dieną prieš metus... metai gedulo... ir tai, kad jo nebėra, mane vis dar palieka be žado. Mes ilgimės tavęs, Pablo...“ – rašė Vinas Dieselis.

„Aš myliu tave, Paulai. Tu gyveni visų mūsų, kurie tave iš tiesų myli, širdyse. Siunčiu beprotišką meilę į Dangų“, – savo „Twitter“ paskyroje rašė Michelle Rodriguez.

„Facebook“ nuotr.
„Facebook“ nuotr.

Žmonės.lt primena, kad Paulas Walkeris žuvo 2013-ųjų lapkričio 30-ąją per automobilio avariją. Sportinį „Porsche GT“ automobilį tada vairavo geras aktoriaus draugas buvęs profesionalus lenktynininkas Rogeris Rodas, jis taip pat žuvo vietoje.

Tuo metu septintosios „Greitų ir įsiutusių“ dalies filmavimas dar buvo tik įpusėjęs, tad filmo kūrėjams teko greitai rasti sprendimą, kaip šią dalį užbaigti. Į pagalbą filmo kūrėjams atėjo jaunesnysis aktoriaus Paulo Walkerio brolis Cody, kuris labai panašus į Paulą. Cody nusifilmavo paskutinėse scenose, kuriose nebespėjo jo brolis, ir pranešama, kad jis vaidins ir kitose „Greitų ir įsiutusių“ dalyse.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai