„Greitų ir įsiutusių“ žvaigždė Michelle Rodriguez apie Paulą Walkerį: „Pavydžiu, kad jis mirė pirmas“

Michelle Rodriguez ir Paulas Walkeris (2009 m.) / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-04-05 18:15
„Greitų ir įsiutusių“ žvaigždė Michelle Rodriguez (37 m.) suglumino gerbėjus pasisakymu apie kolegos Paulo Walkerio (1973–2013) žūtį – aktorė pareiškė, kad pavydi jam, jog jis mirė pirmiau.

Michelle Rodriguez prieštaringai vertinamame dokumentiniame filme „The Reality of Truth“, kuris pasakoja apie dvasingumo, religijos ir psichodelikos sąsajas, paatviravo, kaip ją paveikė kolegos ir gero draugo Paulo Walkerio žūtis ir kaip tai privertė ją susimąstyti apie gyvenimo prasmę ir jo trapumą.

„Turiu pasakyti, kad kai netekau Paulo, apie metus buvau tiesiog kaip žvėris. Galvojau, ką galėčiau fiziškai padaryti, kad tik atsikratyčiau minčių apie egzistencializmą? Nuvyti šalin mintis apie tai, koks laikinas yra gyvenimas, kaip mes jame atsirandame ir kaip galime pradingti bet kurią akimirką. Kaip atsikratyti tokių minčių?“ – atviravo aktorė.

Michelle Rodriguez atskleidė, kad suvokti mirtį jai padėjo haliucinogeninis gėrimas ajahuaska, kurį nuo seno vartoja Amazonijos indėnai.

Kadras iš filmo
Kadras iš filmo

„Dariau viską, ką tik įmanoma, kad pasislėpčiau pati nuo savęs, ir galiu pasakyti, kad mano patirtis su ajahuaska privertė mane nusiminti dėl to, kad jis (Paulas Walkeris, – red. past.) paliko mane čia. Liūdėjau ne todėl, kad jo nebėra, tai buvo panašiau į pavydą, kad jis iškeliavo pirmas“, – sakė aktorė.

Žmonės.lt primena, kad filmuose „Greiti ir įsiutę“ išgarsėjęs aktorius Paulas Walkeris žuvo 2013-ųjų lapkričio 30-ąją per automobilio avariją.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai