„Greitų ir įsiutusių“ kūrėjai paviešino jautrų Paului Walkeriui atminti skirtą vaizdo klipą

Kadras iš Paului Walkeriui atminti skirto vaizdo įrašo / Kadras iš „Youtube“
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-12-05 09:10
Šeštadienį avarijoje žuvusį aktorių Paulą Walkerį filmų „Greiti ir įsiutę“ kūrėjai pagerbė specialiu vaizdo klipu, sumontuotu iš visų filmo dalių, kuriose jis vaidino.

Šis trečiadienį paviešintas vaizdo klipas – savotiškas filmo kūrybinės komandos atsisveikinimas su mylimu kolega ir draugu.

Jaudinančiame vaizdo įraše yra įvairios scenos iš „Greitų ir įsiutusių“ filmų, o fone skamba Diddy ir Skylar Grey hitas „Coming Home“.

Filmo „Greiti ir įsiutę 7“ kūrimas sustabdytas

„Šiuo metu visa „Universal“ komanda nusprendė neatidėliotinai remti Paulo ir didelę „Greitų ir įsiutusių“ aktorių bei kūrėjų šeimą. Jaučiame, kad tai mūsų atsakomybė kuriam laikui sustabdyti „Greitų ir įsiutusių 7“ kūrimą, kad galėtume įvertinti visas įmanomas galimybes, jog su visa franšize galėtume judėti į priekį“, – sakoma oficialiame kino kompanijos pranešime.

Franšizės kūrėjai žada toliau informuoti gerbėjus, bet kol kas ragina juos prisidėti prie jų gedulo dėl „mūsų brangaus draugo Paulo Walkerio mirties“.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

40-metis Paulas Walkeris žuvo šeštadienį, kuomet jo draugo, buvusio profesionalaus lenktynininko Rogerio Rodo vairuojamas „Porsche GT“ rėžėsi į stulpą, po to į medį ir užsiliepsonojo.

Los Andželo apygardos koronerio tarnybos duomenimis, Paulas Walkeris mirė nuo trauminių ir terminių sužalojimų kombinacijos. Tai reiškia, kad po automobilio atsitrenkimo į stulpą jis mirė ne iš karto – įsiplieskusi ugnis užbaigė jo gyvenimą. Rogerio Rodo skrodimas parodė, kad jis mirė iš karto – ugnis jo gyvybei nebeturėjo įtakos.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai