Greitoji grožio pagalba

Makiažas / „Scanpix“/AP nuotr.
Autorius: System
Publikuota: 2015-03-27 14:15
Tai ne katastrofa, o tiesiog nemalonios smulkmenos, kurios kada nors nutinka visoms. Kaip jas greitai, be nuostolio ir išradingai pataisyti? Patarimai gal primena senas idėjas, tačiau taip yra būtent todėl, kad jie patikrinti laiko ir eksperčių.

Nevienodo ilgio plaukai darko šukuoseną. Priglostykite juos trupučiu vaško ir supurkškite plaukų laku – tvirta apsauga garantuota. 

„Shutterstock“ nuotr.
„Shutterstock“ nuotr.

Lūpų dažai išskysta ir nevienodai padengia. Prieš dažydamosi, dosniai sudrėkinkite lūpas balzamu. Paskui apveskite kontūrus lūpų pieštuku ir tik tada – dažais.

Oda vietomis nelygi ir šerpetoja. Kokosų aliejus – stebuklingas drėgmės šalinis. Patepkite perdžiūvusias vietas juo ir tada dažykitės kaip įpratusios.

„Shutterstock“ nuotr.
„Shutterstock“ nuotr.

Ėmė luptis nagų lakas. Kai atsiranda pirmieji įskylimai, pabandykite sulyginti juos pirštu. Jei tai nepadeda, užtepkite dar vieną sluoksnį kitos spalvos lako ir kempinėle sukurkite madingą šešėlio efektą. 

Byra blakstienų tušas. Visada turėkite švarų šepetuką, pavyzdžiui, likusį nuo mėgstamo seno tušo, ir iššukuokite padažytas blakstienas.   

Po skutimo oda pasišiaušia it žąsies. Skuskite plaukelius pagal augimo kryptį (ir pagaliau įpraskite reguliariai šveisti odą, kad plaukeliai neįaugtų).  

Išpešiojote per daug antakių plaukelių. Antakių pieštukas ar šešėliai padės užtušuoti plikas vietas. Neskubėkite, jei reikia, plaukelius prieš tai fiksuokite vašku. 

„Shutterstock“ nuotr.
„Shutterstock“ nuotr.

Suskilo kompaktinė pudra. Surinkite kiek įmanomą daugiau gabaliukų ir sudrėkinkite juos spiritu. Atsargiai sudėkite į dėžutę, suspauskite pirštais. Palikite per naktį. Rytą kosmetika vėl galėsite naudotis. 

Iš makiažo šepetukų krinta plaukeliai. Išplaukite juos vaikišku šampūnu (tik be kondicionieriaus!) ir leiskite išdžiūti plaukeliais žemyn.

Išdžiūvo priemonė strėlytėms brėžti. Jei tik įmanoma, įlašinkite kelis lašus vandens ir papurtykite, kad susimaišytų. Bent jau vienam kartui priemonės turėtų užtekti.

15min.lt

Naujausi straipsniai