„Greiti ir įsiutę 7“ jau pateko į pelningiausių visų laikų filmų penketuką

Vinas Dieselis ir Jasonas Stathamas filme „Greiti ir įsiutę 7“ / Kadras iš filmo
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-04-28 18:28
Šio mėnesio pradžioje kino teatruose pradėti rodyti „Greiti ir įsiutę 7“ („Furious 7“) jau spėjo patekti į pelningiausių visų laikų filmų penketuką.

Jau ketvirtą savaitę iš eilės „Greiti ir įsiutę 7“ yra žiūrimiausias filmas JAV, o pasaulio kino teatruose ši juosta taip pat užima lyderio poziciją.

Iš viso ši juosta visame pasaulyje jau uždirbo 1,32 mlrd. JAV dolerių! Su tokiu įspūdingu rezultatu „Greiti ir įsiutę 7“ jau pateko į pelningiausių visų laikų filmų penketuką ir turi realių galimybių kopti dar aukščiau.

Iš penktos vietos „Greiti ir įsiutę 7“ išstūmė „Oskaru“ apdovanotą ir pasauliniu fenomenu tapusį animacinį filmą „Ledo šalis“ („Frozen“). Labai tikėtina, kad „Greiti ir įsiutę 7“ pralenks ir šiuo metu ketvirtoje vietoje esantį filmą „Haris Poteris ir Mirties relikvijos. 2 dalis“ („Harry Potter and the Deathly Hallows – Part 2“). Paskutinė filmų apie Harį Poterį dalis tik 20 mln. JAV dolerių lenkia „Greitus ir įsiutusius 7“, o tokią sumą Vino Dieselio filmas greičiausiai be jokio vargo uždirbs ateinantį savaitgalį.

Kadras iš filmo
Kadras iš filmo

Trečioje pelningiausių filmų vietoje yra „Keršytojai“ („The Avengers“) su 1,518 mlrd. JAV dolerių, antroje – „Titanikas“ („Titanic“) su 2,186 mlrd. JAV dolerių. O pats pelningiausias visų laikų filmas jau šešerius metus yra „Įsikūnijimas“ („Avatar“), uždirbęs 2,787 mlrd. JAV dolerių.

Praėjusią savaitę Vinas Dieselis patvirtino, kad bus kuriama ir aštunta „Greitų ir įsiutusiusių“ dalis. Ji kino teatrus pasieks 2017-ųjų balandžio 14-ąją.

 
Žmonės.lt
Temos:
Aktualu

Naujausi straipsniai