Greit vaikelio susilauksianti Jessica Alba atrodo neįtikėtinai: stilinga nuo galvos iki kojų

Žmonės.lt fotomontažas / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-11-08 22:43
Trečiąjį vaikelį jau netrukus pagimdyti turinti Jessica Alba miesto gatvėmis žingsniuoja stilingai. Moteris net nemano užsidaryti namuose ir jaukiai įsisukti į šiltą antklodę. Nepriekaištinga išvaizda ji rūpinasi ir paskutiniais nėštumo mėnesiais.

Los Andžele Jessica Alba užfiksuota einanti į dalykinį susitikimą.

Tuoj gimdysianti moteris atrodė nuostabiai. Prie ilgo rožinio švarkelio J. Alba derino tokios pačios spalvos batus. Pasipuošusi šviesia palaidine ir kelnėmis ji sukūrė stilingos nėštukės įvaizdį.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Nuo 2008-ųjų aktorė gyvena kartu su Casu Warrenu ir augina dvi dukras – devynerių Honor ir šešerių Haven. Pasaulį jau visai greitai išvys trečiasis poros vaikas.

Neseniai Jessica Alba Beverli Hilse įsigijo įspūdingą 9000 kvadratinių metrų, įrengtą amerikiečių dizainerio Ralpho Laureno stiliaus dvasia už 10 milijonų dolerių.

Aštuonių miegamųjų, tiek pat vonios kambarių namas su vaizdu į vandenyną ir kanjonus bei išpuoselėta aplinka užima maždaug hektarą žemės. Be pagrindinio gyvenamojo pastato dar yra atskiras svečių namas, elegantiškas lauko virtuvės paviljonas, SPA.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai