Greit gimdysianti Jessica Simpson prisipažino – visuomet jaučiasi alkana

Jessica Simpson / „Instagram“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-10-15 17:22
Amerikiečių TV laidų žvaigždė, dainininkė bei dizainerė Jessica Simpson rugsėjo mėnesio pradžioje su gerbėjais pasidalijo džiugia žinia – ji netrukus sulauks trečiosios atžalos.

J. Simpson ne kartą yra kalbėjusi – vaikai jai suteikia didžiulį džiaugsmą ir nors šis vaikelis – neplanuotas, visa šeima labai jo laukia. Žiniomis pie savo nėštumą J. Simpson pasidalijo socialinio tinklo paskyroje.

Netrukus po to gerbėjams ji parodė ir suapvalėjusias kūno formas bei atskleidė vaikelio lytį. „Ši mergytė pavers mus penkių asmenų šeima. Labiau džiaugtis negalime. Tai tikras palaiminimas,“ – socialiniame tinkle skelbė ji.

Naujojo šeimos nario nekantriai laukia ir šešerių sulaukusi Maxwell bei penkerių Ace‘as. Šie nenustoja klausinėti mamos įvairiausių klausimų, kurie neretai prajuokina Jessica.

„Kiekvieną dieną sulaukiu linksmų vaikų klausimų, – žurnalui People pasakojo Jessica Simpson. – Jie nori žinoti viską: kaip pas mamytę atsiranda pieno, kaip vaikelis gims, kas būtų, jeigu prie mamytės pilvo pritaisytume garsiakalbį, ar tuomet galėtume bendrauti su kūdikėliu ir pan.“.

Moteris tikino, kad stengiasi atsakyti į visus klausimus, tiesa, nuo platesnių detalių ji susilaiko, nes nenori traumuoti vaikų.

Jessica Simpson tikino, kad nėštumas itin sklandus, tačiau ją kamuoja žvėriškas apetitas. Tiesa, tik cinamonui – jam atsispirti moteris negali.

View this post on Instagram

Nutella Smile

A post shared by Jessica Simpson (@jessicasimpson) on

Šiuo metu moteris daug laiko skiria savo vaikams, kurie, pasak jos, itin greitai auga.

„Maxwell ir Ace‘as yra labai aktyvūs, todėl stengiuosi kaip įmanydama dalyvauti jų socialiniame gyvenime,“ – atviravo moteris.

View this post on Instagram

FFANY with one of my faves @katyperry 🔥

A post shared by Jessica Simpson (@jessicasimpson) on

Jessica Simpson su vyru, buvusiu amerikietiškojo futbolo žaidėju Ericu Johnsonu augina dvi atžalas – dukrą Maxwell Drew (6) ir sūnų Ace'ą Knute'ą (5).

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai