„Grei Anatomijos“ žvaigždė prabilo apie negailestingą ligą

Taye Diggsas ir Kate Walsh / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-09-19 11:15
Aktorė Kate Walsh, geriausiai atpažįstama iš vaidmens televizijos seriale „Grei Anatomija”, pirmadienį oficialiai pranešė apie baisią gydytojų diagnozę, kuri jai buvo konstatuota 2015 m.

2015 m. K. Walsh smegenyse pastebėtas auglys.

„Žinia mane šokiravo. Nesitikėjau“, – pasakojo K. Walsh.

Gydytojų prognozė – meningioma. Centrinės nervų sistemos navikai, kurie formuojasi iš pakitusių smegenų dangalų ląstelių.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Praėjus trims dienoms po to, kai buvo nustatyta liga, aktorė ryžosi skubiai operacijai ir navikai jai buvo pašalinti. Paaiškėjo, kad auglys, kuris galėjo formuotis net 10 metų, buvo nepiktybinis.

2015 m. moteris vaidindama NBC seriale „Blogas teisėjas“ jausdavo nuovargį, jai nepadėdavo net 5 puodeliai kavos. K. Walsh buvo sunku susikoncentruoti, net jos pilateso treneris pastebėjo, kad Kate, darydama tam tikrus pratimus, pasvyra ant vieno šono. Laikui bėgant, net jos veido forma pasikeitė. Galėjai matyti, kaip viena pusė drėbtelėjo į apačią.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Nepaisant to, kad seriale apie gydytojus K. Walsh vaidino daktarę Addison Montgomery, meningioma jai iki to laiko buvo negirdėta, kaip ir netikėtas gyvenimo posūkis. Ji tapo paciente.

Nepiktybiniai navikai smegenyse dažniausiai auga lėtai. Iš pirmo žvilgsnio jie retai pastebimi. Reikia akylai prižiūrėti savo kūną, psichologinę būseną.

Dabar aktorė jaučiasi gerai. Ji ragina moteris (dažniausiai meningioma pasireiškia joms) pasitikrinti. Auglys jūsų smegenyse gali gyventi net 10 metų. Vertėtų laiku diagnozuoti ligą.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai