Grožio pamokėlė: kaip išryškinti veido kontūrus

Grožio pamokėlė: kontūravimas / Redakcijos archyv.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-04-05 11:00
Profesionalūs grožio ekspertai tikina, kad pasigražinti būtina kasdien. Mat net glotniausios odos veidas nepabrėžus veido kontūrų atrodo neišraiškingai. Žiūrėkite vaizdo pamokėlę ir sužinosite, kaip tinkamai išryškinti veido kontūrus. Beje, tai padaryti visai nesudėtinga!

Grimo meistrė Aušra Malakauskienė tikina, kad kruopščiai padengdamos veidą kremine ar kompaktine pudra visai paslepiame savo bruožus, todėl veidas atrodo tarsi plynas blynas. Kad taip nenutiktų, reikia švelniai paryškinti skruostų ir žandikaulio liniją. Tik atminkite – tai darydamos veidui norite suteikti išraiškingumo, o ne naujus veido bruožus.

Keletas patarimų, kaip teisingai išryškinti veido bruožus:

  • Veido kontūrams ryškinti skirtą priemonę reiktų pasirinkti pagal savo odos tipą. Jei esate rausvaveidė, jums netiks oranžinio atspalvio pudra – reikėtų rinktis artimą veido spalvai, tik keliais tonais tamsesnę. Baltaveidėms netiks oranžiniai ir rudi atspalviai. Geriausia tik skaistalais paryškinti skruostikaulius. Rusvos odos savininkėms tiks rudi atspalviai, tačiau atkreipkite dėmesį į spalvos šiltumą ir šaltumą – jis taip pat gali derėti arba visai netikti prie natūralios jūsų odos spalvos.
  • Nenaudokite pačių šviesiausių ir pačių tamsiausių kosmetikos priemonių spalvų. Rinkitės atitinkančias jūsų odą, tik porą tonų šviesesnę ir tamsesnę (norint išryškinti veido kontūrus pakanka vienos tamsesnės ar 2–3 tamsių ir šviesių spalvų).
  • Kontūrų linijos turi būti labai švelnios, išsklaidytos, o ne siauros ir griežtos.
  • Labai svarbu ryškinti kontūrus ne pagal vieną universalią formulę, bet pagal savo veido bruožus. Pateikiame trumpas taisykles, kaip tinkamai padailinti skirtingų formų veidus.

Kai veidas širdies formos, reikia šiek tiek susiaurinti kaktą, tamsesne spalva padengiant abu kaktos šonus. Skruostus ryškinkite ne tik po pat skruostikauliu – sklaidykite tamsesnę spalvą iki pati ausų.

Pailgo veido savininkėms patariama šiek tiek pažeminti kaktą ir patrumpinti smakrą. Patamsinkite patį kaktos viršų ir smakro galą.

Ovaliam veidui reikia suteikti šiek tiek griežtumo ir iškilumų, todėl daugiausia dėmesio skirkite skruostikauliams.

Apvalų veidą susiaurinsite ir jam dailią formą suteiksite tamsindamos abu veido šonus. Pradėkite šiek tiek toliau kaktos viršaus centro, tamsinkite smilkinius ir skruostus iki pat apatinio žandikaulio linijos.

Kvadrato formos veidui švelnumo ir moteriškumo suteiksite patamsindama visus keturis kampus – kaktos šonus iki smilkinio bei apatinius žandikaulius (brėžkite liniją po skruostikauliu ir sklaidykite žemyn iki pat žandikaulio apačios).

Deimantui tereikia nugludinti jo šonus. Tamsinkite nuo smilkinio iki žandikaulio apačios nepamiršdamos paryškinti skruostikaulių.

Turinio kontrolė – redakcijos rankose, projekto partneris tik inicijuoja ar palaiko temos viešinimą
Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, už teksto turinį atsakingas partneris.

Naujausi straipsniai