Grupės „Pikaso“ narys susižadėjo su buvusia dailiojo ledo čiuožėja Aida Rybalko

Rokas Laureckis ir Aida Rybalko / Viganto Ovadnevo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-03-01 13:11
Paskutinę žiemos dieną grupės „Pikaso“ narys Rokas Laureckis ir buvusi ledo čiuožėja Aida Rybalko paskelbė apie savo sužadėtuves. Pora šia žinia pasidalijo ne tik su šeima ir geriausiais draugais, bet ir su savo gerbėjais.

„Pasipiršimas iš tikrųjų buvo visiškai netikėtas. Staiga kilo noras pasiimti žiedą, kai vykome su Aida atsipalaiduoti į Birštoną. Po to viskas gavosi tiesiog savaime...Žinoma, negalvojau, kad bus taip sunku, ir kad taip jaudinsiuos, drebės rankos. Išdrįsau. Manau, kad vyrams piršlybos yra sunkus dalykas, nes tai atsakingas žingsnis gyvenime. Juk pasirenki moterį, su kuria nugyvensi visą savo gyvenimą. Tai dar ne vestuvės, bet... Parodai, kad su tuo žmogumi nori būti visą likusį laiką. Būtent dė to delnai prakaitavo, rankos drebėjo, bet man pavyko“, – portalui Žmonės.lt žengęs lemtingą gyvenimo žingsnį atviravo dainininkas.

Roką daugelis prisimena dar iš tų laikų, kai jis dalyvavo muzikiniuose projektuose „Muzikos akademija“ bei „Lietuvos balsas“. Šiems pasibaigus jis buvo pastebėtas grupės „Pikaso“ prodiuserių ir ne kartą viešumoje pelnė gražuolio svajonių jaunikio titulą.

asmeninio archyvo nuotr.
asmeninio archyvo nuotr.

Buvusi Lietuvos dailiojo ledo čiuožėja Aida Rybalko taip pat dalyvavo televizijos projektuose. Moteris drauge su Daumantu Mikučioniu laimę bandė projekte „Šokiai ant ledo“. A. Rybalko Lietuvos dailiojo čiuožimo čempionate net du kartus užėmė antrąją vietą. Šiuo metu trenere dirbanti Aida atviravo: „Užlipome į kalną pasigrožėti kraštovaizdžiu ir Rokas paprašė mano rankos. Kadangi draugaujame ne vienerius metus, kažkur širdį jaučiau, kad taip gali nutikti greitai, tačiau tą akimirką tai buvo staigmena."

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai