Gražuolis iš Brazilijos Rafaelis Munhozas kviečia į žadą atimsiantį šou

Rafaelis Munhozas / Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-01-30 10:46
„Cirque du Soleil“ jau šių metų kovą sugrįžta į Lietuvą, kad pristatytų milžiniško pasisekimo sulaukusią šou programą visai šeimai – „Quidam“. Daugiau nei 45 meninkus iš 18 skirtingų šalių subūręs šou, lietuvaičius privers ne kartą aikčioti iš nuostabos – scenoje mainysis spalvos, triukai, nuotaikos, žiūrovams savo kailiu teks išgyventi tikrą audrą, kurią vos panorėjęs geba įžiebti gražuolio iš Brazilijos įkūnytas personažas Boum Boum. Stebėti nepakartojamą šou „Siemens“ arenoje žiūrovai kviečiami kovo 19 – 22 dienomis.

Storas grimo sluoksnis ir maskuojantis kostiumas negali paslėpti tos nevaržomos energijos, kuria spinduliuoja „Cirque du Soleil“ atletas Rafaelis Munhozas. „Quidam“ pasirodymo metu jis transformuosis į be galo stiprų fiziškai, bet dvasiškai palūžusį personažą – Boum Boum. Pastarasis niekada nenusiima bokso pirštinių, o vos sutrenkęs kumščius geba iššaukti žaibus ir perkūną. Jo raumeningo kūno baiminasi net čia įkalinta tauri siela. 

Talentingas atletas neslepia, kad dirbdamas su „Quidam“ turi 100 proc. atiduoti save scenai, antraip visos intensyvios treniruotės nueis perniek. „Kad galėčiau įkūnyti savo personažą, turiu visą laiką išlikti energingas. Būtina reguliuoti mitybą, daug ir kokybiškai miegoti, gerai apšilti ir tausoti jėgas scenai. Turo metu randame laiko ir atsipalaiduoti – rengiame vidinius kabaretus, o jų metu kiekvienas demonstruojame naujausius išmoktus triukus“, – sako „Quidam“ atletas Rafaelis Munhozas.

Organizatorių nuotr.
Organizatorių nuotr.

Rafaelis atvirauja, kad nuolatinių kelionių metu labiausiai pasiilgsta gimtųjų namų Brazilijoje, kur beveik visą laisvalaikį skiria šokiams. „Be galo mėgstu šokti, bet tai dažniausiai darau tik Brazilijoje, kur man klimatas gerokai priimtinesnis. Labai nemėgstu šalčio“, – pridūrė jis.

Brazilas Munhozas prieš tapdamas „Quidam“ nariu mokėsi Brazilijos nacionalinėje cirko mokykloje. Paprastai tapti „Quidam“ nariu užtrunka apie 3 mėn., tačiau tobulai sudėtam R. Munhozui užteko poros savaičių įrodyti, kad yra verčiausias šio vaidmens.

„Quidam“ – meistriškas akrobatų, aktorių, cirko artistų ir sportininkų pasirodymas, pasakojantis istoriją apie neįtikėtiną fantazijų pasaulį, kuris išlaisvina vienatvės įkalintus žmones. „Quidam“ jau beveik dvidešimt metų priverčia iš nuostabos aikčioti net visko mačiusius menininkus.

Bilietus į „Cirque du Soleil“ pasirodymus „Quidam“ Vilniaus „Siemens“ arenoje platina „Tiketa“. Pasirodymai vyks kovo 19, 20, 21 ir 22 dienomis.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai