Gražuolis „Eurovizijos“ nugalėtojas Mansas Zelmerlowas surengė romantiškas piršlybas: gerbėjai sužavėti

Mansas Zelmerlowas su sužadėtine Ciara Janson / „Instagram“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Visos švedo Manso Zelmerlowo gerbėjos tikriausiai mano, kad aktorė Ciara Janson – laimingiausia moteris žemėje. Sekmadienio vakarą labai romantiškomis aplinkybėmis jos mylimasis paprašė moters rankos.

Piršlybų akimirka dainininkas pasidalijo socialinėje „Instagram“ paskyroje.

Prie nuotraukos, kur matyti žvakių šviesos nutviekstas stalas ir vakarienė, jis rašė: „Taigi, šiek tiek apie praėjusią naktį...“

About last night... ❤️❤️❤️

A post shared by Måns Zelmerlöw (@manszelmerlow) on

Apie meilę aktorei, su kuria susitikinėti pradėjo vos prieš metus, Mansas jau buvo kalbėjęs, tačiau piršlybų taip greitai daugelis nesitikėjo. Po nuotrauka pasipylė sveikinimų lavina. Gerbėjai linkėjo porai sėkmės ir laimės. Taip pat teiravosi, kada gi išauš vestuvių diena.

Žmonės.lt primena, jog Mansas Petteris Albertas Zelmerlowas, žinomas tiesiog kaip Mansas Zelmerlowas, Švedijoje tapo žinomu prieš dešimtmetį, po to, kai draugo įkalbėtas sudalyvavo TV šou „Swedish Idol“. Solinė Maanso karjera prasidėjo 2007-aisiais, kai jis pirmąsyk pabandė laimę „Melodifestivalen“ – nacionalinėje švedų atrankoje į „Eurovoziją“.

Nors tąsyk vaikinas liko trečias, jo daina „Cara Mia“ tapo hitu Švedijoje. Netrukus M. Zelmerlowas įrašė debiutinį albumą „Stand By For...“, kuris pirmavo šalies muzikos topuose ir tapo platininiu. Šiandien žinomas ne tik kaip pop dainininkas, bet ir TV laidų vedėjas, Mansas yra įrašęs 6 solinius albumus.

Jūros šventėje – „Eurovizijos“ nugalėtojo Manso Zelmerlowo koncertas (56 nuotr.)
+50

Skaitykite daugiau