Gražuolė lietuvė Ingrida Gibly – Izraelio policininkė

Ingrida Gibly / LRT nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-03-09 17:33
Grožis ir ginklai – socialinės dokumentikos laidoje „Emigrantai“ matysite Viešosios ir kelių policijos patrulę Ingridą Gibly, kuri džiaugiasi pagaliau pradėjusi gyventi taip, kaip jai norisi. Vienas iš norų – tapti policininke.

Prieš 23 metus Ingrida nusprendė iš gimtojo Kauno persikelti į Tel Avivą, o pagrindinė priežastis buvo meilė. Nors santykiai su irakiečiu žydu baigėsi, lietuvė į tėvynę negrįžo. Skyrybos su vyru, su kuriuo moteris sulaukė dviejų dukrų, įvyko prieš šešerius metus. „Jis buvo labai pavydus, o aš to negalėjau pakęsti“, – prisipažįsta Ingrida ir prisimena, kad didžiausias konfliktas dėl yrančių jųdviejų santykių buvo su vyro giminaičiais.

Šešeri metai išsiskyrusi, šešeri metai policijoje – šie skaičiai sutampa ne veltui. Ingrida net nemėgina slėpti: buvusiam vyrui jos mintis tapti tvarkos sergėtoja buvo ne prie širdies. „Mane visada traukė policija, tad vieną dieną nusprendžiau, jog noriu pradėti gyventi, ir tapau policijos savanore“, – pasakoja lietuvė. Izraelio policija laikoma viena profesionaliausių pasaulyje, sakoma, kad ji nedaug atsilieka nuo vietos kariuomenės. Tad norint tapti eiliniu patruliu, tenka pereiti nemažai išbandymų.

LRT nuotr.
LRT nuotr.

Viena pati užauginusi dvi dukras – dvidešimtmetę Eveliną ir šešiolikmetę Kamilę, moteris jau ketverius metus mėgaujasi mylimojo marokiečio žydo verslininko draugyste. Pora ketina netrukus apsigyventi kartu. Vyras didžiuojasi Ingridos ekstremalia veikla ir ūmiu lyg pietietės būdu. Aktyvi, veikli, puikios išvaizdos ir figūros mama dukroms – autoritetas. Ne veltui vyresnėlė tarnavo kariuomenėje ir niekaip negali suprasti, kodėl Lietuvoje kyla šurmulys dėl privalomosios karinės tarnybos grąžinimo.

Kita istorija iš kitapus Baltijos jūros – Švedijos. 36-erių metų alytiškis mechanikas Kęstas Švedijoje įsikūrė iš trečio karto. Pradėjęs nuo paprasto mechaniko, jis jau kelių autoservisų vadovas, atsakingas už techniką. Geras darbas, darni šeima, nuosavas kotedžas Stokholmo pakraštyje ir jokios baimės, kad baigsis pinigai, – tai lietuviui pavyko pasiekti emigracijoje.

LRT nuotr.
LRT nuotr.

Apie darbo Izraelio policijoje užkulisius ir sėkmės bei valios istorijas Švedijoje žiūrėkite šį antradienį 19.30 val. per LRT televiziją.

Reportažus rengė Orijus Gasanovas ir Akvilė Kavaliauskaitė. Laidos įrašą galite rasti LRT.lt mediatekoje.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai