Gražios šypsenos formulė pagal burnos chirurgą Soheilį Becharą

„Bechara Clinic“ kolektyvas
Autorius: Projekto partnerio turinys
Publikuota: 2021-09-29 08:15
Sutikite, graži šypsena gali tapti ne tik žaviausiu žmogaus aksesuaru, bet ir esminiu pasitikėjimą savimi didinančiu ir naujas galimybes atveriančiu elementu. Būtent tokios nuomonės laikosi burnos chirurgas, „Bechara Clinic“ įkūrėjas Soheilis Bechara.

Su dantų problemomis susiduria dauguma iš mūsų. Vienos jų būna mažos ir lengvai išsprendžiamos, kitos – kiek didesnės. Vyraujanti baimė dėl ilgai trunkančio ir sudėtingo gydymo klaidina pacientus ir jie nesiryžta laiku jo pradėti. Tačiau šiuolaikinės odontologijos specialistai siekia visais atvejais per kuo trumpesnį laiką suteikti efektyvų ir maksimaliai komfortišką gydymą.

Modernūs metodai, skaitmeninės technologijos odontologijoje leidžia procedūras atlikti komfortiškai, tiksliai ir greitai: nesvarbu, reikalingas vieno danties ar net visų dantų atkūrimas implantais.

Tiesa, ideali šypsena – tai ne tik sveiki, bet ir estetiškai gražūs dantys. Paklaustas apie dantų estetiką, burnos chirurgas Soheilis pabrėžia, kad odontologijoje rezultatas susideda iš dviejų dalių: funkcijos atkūrimo ir šypsenos estetikos, jos neatsiejamos viena nuo kitos.

Žinoma, yra žmonių, kurie negali komfortiškai kramtyti, todėl pirmiausia reikia atkurti kramtymo funkciją, dantų lanką ir tik tada galima kalbėti apie estetiką, tačiau šiais laikais net ir funkcinės procedūros atliekamos numatant būsimą estetinį vaizdą. Kiekvieno gydymo tikslas – pasiekti maksimalų rezultatą minimaliai invazyviai, atliekant kuo mažiau procedūrų.

„Bechara Clinic“
„Bechara Clinic“

Visgi dažnas pacientas į odontologijos specialistus dabar kreipiasi ne dėl skausmo, o norėdamas vizualiai patobulinti savo šypseną. Dantų išvaizda ir šypsenos grožis – kita svarbi šiuolaikinės odontologijos sritis, džiuginanti natūraliai atrodančiais, ilgalaikiais ir greitai pasiekiamais rezultatais.

Šypsenos grožis dažniausiai kuriamas pasitelkiant estetinį plombavimą ar dantų laminates. Pasirinkus estetinį plombavimą, nauja šypsena galima džiaugtis vos po vieno vizito, o su dantų laminatėmis – po dviejų vizitų.

Visgi tuo nesibaigia idealios šypsenos kūrimas. Soheilio suvokimu, ideali šypsena yra kur kas daugiau nei tik sveiki ir estetiškai sutvarkyti dantys. Anot jo, tai bendra veido estetika, apimanti ir veido bruožus. Dėl šios priežasties burnos chirurgui kilo idėja įkurti modernią, išskirtinio koncepto, šiuolaikinę odontologiją ir plastinę chirurgiją jungiančią kliniką, kuri leistų vienoje vietoje pasirūpinti visapusišku grožio ir bendros veido estetikos puoselėjimu. 

„Bechara Clinic“
„Bechara Clinic“

Drąsiai galiu teigti, kad beveik kas antras pacientas svajoja apie baltesnę ar gražesnę šypseną. Net jei kreipiasi dėl dantų skausmo, dažnu atveju prasitaria ir apie šypsenos korekciją. Tačiau graži šypsena nėra tik dantys. Tai veido visuma: lūpos, žandikaulio linija, raukšlės. Taip ir kilo idėja žvelgti į veido gražinimą visapusiškai“, – komentuoja Vilniaus širdyje veikiančios klinikos įkūrėjas.

„Bechara Clinic“ stebina pacientus ne tik plataus spektro grožio ir sveikatos paslaugų gausa, kokybiškomis paslaugomis ir išskirtiniu dėmesiu kiekvienam pacientui, bet ir odontologijos klinikai neįprastu, moderniu ir subtiliai prabangiu interjeru. Šiuolaikiška klinika visai neprimena gydymo įstaigos, todėl pacientai į procedūras eina atsipalaidavę, nejausdami baimės, tarsi būtų atvykę SPA centrą.

Daugiau apie „Bechara Clinic“ sužinokite čia: https://becharaclinic.lt/ 

Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, už teksto turinį atsakingas partneris.

Naujausi straipsniai