Gražinkite linijas su naujuoju žurnalo „Edita“ numeriu

Žurnalo „Edita“ viršelis / Redakcijos archyv.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Gegužės „Editos“ šūkis: „Dailiname figūrą. Sveikai ir be dietų!“ Dovana visoms skaitytojoms – 24 psl. išsamus sveiko lieknėjimo gidas.

Visos norime atrodyti kuo dailiau, ypač artėjant vasarai. Ko griebtis: dietos, sporto, o gal gerai išsimiegoti, pasakyti sau kelis komplimentus, iš širdies pasijuokti... Vis daugiau pažangiai mąstančių mitybos specialistų prieina prie išvados, kad gražus kūnas yra glaudžiai susijęs su gera emocine sveikata.

Vis daugiau pažangiai mąstančių mitybos specialistų prieina prie išvados, kad gražus kūnas yra glaudžiai susijęs su gera emocine sveikata.

Todėl lieknėjant svarbu ir mityba, ir judėjimas, grynas oras, grūdinimasis, dvasinė pusiausvyra, pozityvus mąstymas ir pan. Tai vadinama holistiniu lieknėjimu.

Pasak šio metodo propaguotojų, mityba ir sportas tesudaro iki 40 proc. lieknėjimo sėkmės, o 60 ar net daugiau procentų lemia mūsų mąstysena. O juk dažniausiai daugelis skuba keisti mitybą ir sportuoti, nors pirmiau vertėtų išsiaiškinti, kas vyksta mūsų viduje, kas skatina kūną tukti.

Žinoma, straipsniai apie kalorijas, geruosius ir bloguosius riebalus, glikemijos indeksą, mėnulio fazių poveikį mūsų organizmui, organizmo valymą, paslaptinguosius lieknėjimo taškus, labai padės, norinčioms gerai jaustis ir gražiai atrodyti.

Jei užsiminėme apie gražią išvaizdą, šiame numeryje rašome apie plaukus. Tiksliau, kaip pasiruošti apsilankymui pas kirpėją ir, kaip kalbėtis, kad specialistas suprastų, kokio rezultato norite.

Taip pat kalbame apie natūralius audinius ir, kodėl geriau dėvėti iš jų pasiūtais drabužiais nei kartais taip dailiai gulančiais, bet sintetiniais.

Sveikatos rubrikoje – pakaitinė hormonų terapija (PHT). Šis gydymo būdas gali palengvinti menopauzės sukeltus negalavimus. Tačiau medikai pabrėžia, kad jį išbandyti vertėtų tik su specialistu individualiai įvertinus šios terapijos trūkumus ir pranašumus. Kokie jie?

O naujo „Editos“ numerio virtuvėje karaliauja salotos, desertai su rabarbarais ir garuoja sekmadienio pietūs. Mamos diena – puiki proga juos paruošti savo mamai arba ... leisti, kad šeimyna pavaišintų jus!

Prenumeruokite žurnalą „Edita“ ir leidinys atkeliaus teisiai į namus.

Skaitykite daugiau