Gražina Baikštytė – apie 70-mečio jubiliejų: „Tik veidrodis primena, kad esu brandi moteris, o ne jauna mergina“

Gražina Baikštytė / Viktorijos Vaišvilaitės-Skirutienės nuotrauka
Autorius: JŪRATĖ RAŽKOVSKYTĖ
Publikuota: 2021-07-07 19:14
Be galo keista aktorę, rašytoją Gražiną Baikštytę sveikinti su artėjančiu garbingu... septyniasdešimtmečiu. Niekaip nelimpa tie jubiliejiniai skaičiai išties jaunatviškai atrodančiai moteriai.

Pati suvokiate save septyniasdešimties?

Niekaip, tas skaičius – tikra tragedija! Sakau, kad jis – ne man! Taip, kai pažiūriu į veidrodį, matau, kad esu brandi moteris, ne jauna mergina. Bet kad man jau septyniasdešimt... per daug kažkaip. Ne tik skaičius baugina – blogiausia, kad jau pradedu jausti energijos mažėjimą. O jos jokiais kremais neatgaivinsi.

Pripažįstate, kad jau metus lankotės pas grožio specialistus dėl įvairių jauninamųjų procedūrų, o juk galėjote slėpti ir pasakoti apie gerus genus. Tiesa, plastinei operacijai taip ir nesiryžote, nors po grožio peiliu drąsiai gula net ir perpus jaunesnės įžymybės.

Juokauju, kad kaip į darbą vaikštau pas klinikos „Nordclinic“ kosmetologę ir dermatologę (juokiasi). Kam turėčiau tai slėpti? Tiesiog atėjo laikas, kai man pradėjo nebepatikti tai, ką mačiau veidrodyje. Ne tiek raukšlės krito į akis, kiek su amžiumi veide atsiradusi „žemės trauka“. Lyg ir sportuoju, stengiuosi sveikai maitintis, veido odą prižiūriu, bet prieš gamtą nepapūsi.

Visą tekstą gali skaityti tik ŽMONĖS programėlės prenumeratoriai

Turintiems prenumeratą ir programėlę telefone

Kodėl verta prenumeruoti ŽMONĖS telefono programėlę?
  • Net trys žurnalai už vieno kainą – ŽMONĖS, LAIMĖ ir LEGENDOS
  • Visus 3 žurnalus prenumeratoriai skaito pirmieji. ŽMONĖS – jau trečiadienio vakarą!
  • Pirmas mėnuo 0,99 Eur, o po to tik 4.99 Eur / mėn. Atsisakyti galėsite bet kada!
  • Žurnalo archyvas visada po ranka

Naujausi straipsniai