Gražiausia visatos mergina tapo būsimoji odontologė iš Prancūzijos

Filipinuose vyko naujos „Mis visatos“ grožio karalienės rinkimai / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-01-30 12:10
Naktį iš sekmadienio į pirmadienį Filipinuose, įspūdingoje Manilos „Asia Arena“, buvo išrinkta naujoji „Mis Visata“. Ja po tris valandas trukusio finalinio šou tapo būsimoji odontologė iš Paryžiaus Iris Mittenaere (24).

Antroji šį titulą iškovojusi prancūzė per visą 65-uosius metus skaičiuojančio renginio istoriją (pirmoji, Christiane Martel (85), „Mis Visata“ buvo išrinkta 1953-iaisiais) nugalėjo 85 konkurentes.

Iris Mittenaere taip pat yra pirmoji europietė, laimėjusi „Mis Visatą“ per pastaruosius 17 metų.

„Labai nustebau, kad būtent man pavyko laimėti, jaučiuosi palaiminta, – sakė gražioji studentė po renginio. – Noriu padėti žmonėms, noriu juo suprasti, su jais bendrauti. Būtent dėl to ir esu čia“.

Iris gimė ir augo Lilyje, odontologiją studijuoja jau penkerius metus. Laisvalaikiu užsiiminėja ekstremaliu sportu, mėgsta keliauti ir gaminti šiuolaikinės prancūzų virtuvės patiekalus.

Pirmąja vicemis tapo Haičio atstovė – optometrijos specialistė Raquel Pélissier (25), o trečia liko Andrea Tovar (23) iš Kolumbijos.

Renginį vėl vedė komikas Steve‘as Harvey, nepaisant to, jog praėjusių rinkimų metu padarė apmaudžią klaidą. Per 2015-ųjų gruodį vykusį „Mis Visata“ finalą jis paskelbė ne tą nugalėtoją – užuot perskaitęs filipiniečių modelio, aktorės ir televizijos laidų vedėjos Pios Wurtzbach vardą, karūną jis „pasiūlė“ mis Kolumbijai Ariadnai Gutierrez (tapusiai tik antrąja vicemis). Šįkart Harvey talkino modelis Ashley Graham.

Konkursas „Mis Visata“ rengiamas nuo 1952-ųjų. Beje, Filipinuose jis vyko jau trečią kartą. Teigiama, jog vienas pagrindinių renginio rėmėjų filipinietis magnatas Luisas Singsonas jam nepagailėjo 13 milijonų JAV dolerių.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai