„Gražiausia pasaulio mergaitė“ T. Blondeau – ant „Dolce&Gabbana“podiumo

Žmonės.lt fotomontažas / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-09-26 10:51
Neseniai pasirodžiusi per Niujorko mados savaitę, prancūzė Thylane Blondeau (16) prikaustė viso pasaulio žiniasklaidos dėmesį. Per Michael Kors madų pasirodymą pirmojoje eilėje sėdėjusi pritrenkianti mergina, kadaise tituluota „Gražiausia pasaulio mergaite“, dabar ne tik trokštamas svečias, bet ir modelis žymiausiuose mados renginiuose.

Milane vykusiame „Dolce&Gabbana“ naujausios kolekcijos pristatyme Thylane Blondeau buvo viena iš merginų, sulaukusių be galo daug susidomėjimo. Aukštosios mados podiumu ji žengė it tikrų tikriausia princesė.

NUOTRAUKAS GALITE PAMATYTI ČIA.

T. Blondeau ir aukštoji mada – du neatsiejami dalykai. Beveik du milijonus sekėjų savo socialinėje INSTAGRAM paskyroje turinti mergina, vos sulaukusi ketverių dirbo drauge su mados guru Jeanu Paulu Gaultier, o kai jai suėjo 10 metų – įsiamžino prancūziško VOGUE viršeliui.

Iki šiol šturmavusią įvairiuose miestuose vykusią mados savaitę, T. Blondeau dažniau pasirodydavo žiūrovų gretose. Pagaliau įvyko ilgai lauktas debiutas ir visi gerbėjai modelį išvydo šalia kitų garsių gražuolių.

Per „Dolce&Gabbana“ šou Thylane pasirodė su gėlėtais raštais marginta suknele, prie kurios buvo priderinti šio sezono dizainerių siūlomi papuošalai.

Naujausią 2018-ųjų pavasario ir vasaros kolekciją galite išvysti Žmonės.lt fotogalerijoje.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai