Graži, kada natūrali: Simona Nainė – be makiažo ir „Instagram“ nuotraukų filtrų

Simona Nainė
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-10-31 20:31
Radisto Jono Nainio mylimoji, dainininkė Simona Nainė visuomet stengiasi rodyti puikų pavyzdį jaunoms merginoms. Socialiniuose tinkluose sekama garsi moteris nebijo pasakyti, kad natūralumas – gražus. Ir šiokią dieną tikrai ne visada būtina iš namų išeiti su nepriekaištingu makiažu.

S. Nainė dalijasi ne tik stiliaus idėjomis, bet ir nuotraukomis iš kasdienio gyvenimo.

Tad į jos paskyrą „Instagram“ tinkle užklydusios merginos gali sužinoti ne tik karščiausias drabužių ženklo, kurį įkūrė Simona, „NuNu“ naujienas, tačiau taip pat pasisemti įkvėpimo.

Be makiažo, be nuotraukų filtrų – tokia Simona namuose. Paprasta, žavi ir niekuo nesiskirianti nuo kitų merginų.

Naminė ♥️ #nomakeup #nofilter ????????

A post shared by Simona Nainė (@simutee) on

Pasirodžiusi be televizijoje tokio populiaraus grimo garsi moteris sulaukia begalės komplimentų.

„Žinau auksinę taisyklę: negalima naudoti priemonių, skirtų vyresnio amžiaus moterims! Kitaip sakant, visi kremai turi būti skirti jūsų amžiui. Džiaugiuosi atradusi „Clinique Sculptwear“ veido serumą ir tos pačios firmos dieninį bei naktinį kremus „Smart“. Taip pat patinka „Lancôme“ priemonės. Neįsivaizduoju savo dienų be micelinio vandens „Bioderma“. Labai patinka „Rituals“ kompanijos kūno šveitikliai ir maitinamieji kremai – jų visuomet turiu.“ – žurnalui „Žmonės“ apie puoselėjamą odą anksčiau yra pasakojusi moteris.

Simona visuomet stengiasi pirmiausia patikti sau pačiai ir jei sulaukia komplimentų tai paglosto jai širdį. bet savęs grožio auka moteris nelaiko. Į gatvę laisvai gali traukti ir be makiažo.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai