Grandiozinis šokių muzikos šou su „Scooter“, „2Unlimited“ ir DJ Sash pavasarį drebins Kauną

„Scooter“ / Grupės archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-12-05 12:24
Kovo 3 d. Kauno „Žalgirio“ arenos lankytojai pasiners į išskirtinį šokių muzikos ir šviesų renginį – grandioziniame šou žibės legendinės žvaigždės: DJ Sash ir pirmą kartą Lietuvoje viešėsiantis kolektyvas „2 Unlimited“. Itin laukiamus pasirodymus vainikuos ne ką mažiau klubinėtojų mylimos, šokių muzikos energija spinduliuojančios grupės „Scooter“ koncertas.

„Šokių dievai grįžta į Lietuvą!“ – taip būsimą koncertą publikai pristato jo organizatoriai.

Koncerto metu pasirodys ir atlikėjas DJ Sash – tai dešimt metų populiarumo, 17 milijonų parduotų albumų kopijų ir daugiau kaip 60 auksinių ir platininių apdovanojimų. Pirmasis jo singlas „Its My Life“ buvo išleistas 1995 m. ir iškart tapo Europos klubų hitu. Atlikėjas scenoje su visais dalinsis savo auksiniais hitais: „Equador“, „Encore Une Fois“, „Mysterious Time“, „Adelante“ ir kt.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Vargu ar rasime nežinančių grupės „2Unlimited“ ir kultiniais tapusių jų superhitų „No Limit”, „Tribal Dance“, „Twilight Zone“, „Let The Beat Control Your Body“ ir daugelio kitų. Legendinė šokių muzikos grupė mūsų šalyje viešės pirmąjį kartą ir neabejojama, kad „2 Unlimited“ privers šokti visus susirinkusius gerbėjus!

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Koncerte Kaune legendinė grupė „Scooter“ atliks žinomiausias savo per dvidešimt penkis muzikavimo metus sukurtus kūrinius – skambės visiems mintinai žinomos dainos: „Maria“, „Fire“ ir „How much is the fish“, „J‘adore Hardcore“, „Nessaja“, „Move Your Ass“, „I‘m Raving“, „What is the Question“ bei kitos dainos.

Galinga garso ir vaizdo aparatūra, specialieji efektai ir scenos sprendimai bei nesuvaldoma energija drebins „Žalgirio“ areną iš pagrindų. Legendinės grupės paruošė ypatingą programą, kuri neleis suabejoti, jog gyvename elektroninės muzikos eroje!

Bilietus platina „Bilietų pasaulis“.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai