Grandiozinis Ingos Valinskienės koncertas „Aš laimINGA“ – jau šįvakar

Inga Valinskienė
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-11-30 10:39
Jau šįvakar uostamiestyje, „Švyturio“ arenoje, prasidės įspūdingas, ilgai lauktas Ingos Valinskienės koncertų turas „Aš laimINGA“. Jame žiūrovų laukia nauja Ingos programa, geriausios visų laikų dainos, kartu pasirodysiantys svečiai ir daugybė staigmenų. Didžiulėje, efektingoje scenoje bus rodomos specialiai šiam renginiui kurtos vizualizacijos, tobulą garsą kurs legendinė grupė „Vairas“ ir orkestro „Vilnius Sinfonietta“ kamerinė grupė. Tai bus daugiau nei dvi valandas truksianti šventė klausytojų ausims ir širdims.

„Labai simboliška, kad savo kelionę po didžiausias Lietuvos arenas pradedame būtent Klaipėdoje. Mieste, kuris man visada buvo ir bus artimas. Miela pajūrio publika, nesimatėme dvejus metus, tad laukiu jūsų. Susitikime padainuoti kartu“, – sako Inga.

Koncerte skambės naujos ir jau spėtos pamilti I. Valinskienės dainos – „Kelias, kuriuo aš einu“, aktoriui Arūnui Storpirščiui atminti skirta „Šiandien ir dabar“, o kantri stiliaus kūrinį „Meilės apiplėšimas“ Ingai pristatyti padės daugiau nei 100 linijinių šokių šokėjų. Ir scenoje, ir visoje arenoje bus tikrai karšta!

Gražiausių metų švenčių laukimą paskelbs gerbėjų visais metų laikais mielai klausoma „Dieviška žiema“ ir jaukiai skambanti Ingos ir dainininkės bei tekstų kūrėjos Lauros Remeikienės „Kalėdų giesmė“. Scenoje žiūrovai išvys ir nepakartojamąjį Edmundą Kučinską, kuris su Inga uždainuos legendinį kūrinį „Ugnis ir ledas“.

Beje, I. Valinskienės koncertinis turas „Aš laimINGA“ ne tik skamba, bet ir kvepia – visi gerbėjai koncertų metu galės pajusti ir įsigyti vardinių Ingos kvepalų, kuriuos sukūrė parfumeris Aistis Mickevičius.

Ingos Valinskienės koncertai vyks: lapkričio 30 d. Klaipėdos „Švyturio“ arenoje, gruodžio 7 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje, gruodžio 21 d. Šiaulių arenoje, gruodžio 26 d. „Compensa“ koncertų salėje Vilniuje. 

Naujausi straipsniai