Grandiozinio TV aktorių vakarėlio nepraleido ir scenaristas Edvinas Kalėda

Vakaro akimirkos/Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-12-19 14:54
Visai neseniai praūžė grandiozinis lietuviškų serialų kūrėjų ir žinomų serialų aktorių kalėdinis vakarėlis.

LNK serialo „Rimti reikalai“ aktoriai juokavo, kad tik čia gali pamatyti draugiškai apsikabinusius, seriale priešus vaidinančius Josifą Baliukėvičių (Hardą) ir Mantą Vaitiekūną (Gabrį). Taip pat vakarėlyje linksmai laiką leido serialų „Monikai reikia meilės“ ir „Galiu rytoj“ aktoriai tokie aktoriai kaip: Skaistė Vievesė, Gelminė Glemžaitė, Dovilė Kondrotaitė, Marius Repšys, Valentinas Kirejevas, Tomas Rinkūnas, Emilija Latėnaitė ir kt.

Vakaro akimirka/Organizatorių nuotr.
Vakaro akimirka/Organizatorių nuotr.

Vakarėlyje netrūko nuotaikingų režisieriaus ir aktoriaus Džiugo Siaurusaičio kalbų ir net šokių ant baro, kuriuos užvedė jau antrą sezoną vaidinančio seriale „Rimti reikalai“ Vytauto Medinecko-Ironvyto koncertas. Savo dainas žinomas reperis atliko kartu su aktoriumi Mariumi Repšiu.

Vakarėlio organizatorius, prodiuseris Andrius Urbanavičius dėkodamas spaudė ranką visiems prisidėjusiems prie sėkmingiausių ir šiuo metu vienų populiariausių Lietuvoje serialų kūrimo ir įgyvendinimo. Vakarėlyje sudalyvavo ir itin retai viešumoje matomas kultinių Lietuvos serialų scenaristas Edvinas Kalėda.

Naujausi straipsniai