Grandioziniame meilės ir muzikos šou Kaune koncertuos britų popžvaigždės „Blue“

Grupė „Blue“ / Grupės archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-12-19 10:13
Pripažinimo ir gerbėjų dėmesio nestokojanti britų vaikinų grupė „Blue“ vasario 11-ąją pirmą kartą viešės Lietuvoje, šv. Valentino dienai skirtame grandioziniame meilės bei muzikos renginyje „One Love Show 2017“. Vienintelis „Blue“ pasirodymas bus surengtas Kauno „Žalgirio“ arenoje.

„Pamatyti visus grupės „Blue“ narius vienoje scenoje yra vis sudėtingiau dėl solinių dainininkų karjerų. Lietuva bus vienas iš nedaugelio kraštų, į kurį atvyks visi kolektyvo atlikėjai. Žinoma, tai taps ypatinga dovana grupės gerbėjams“, – sakė „One Love Show 2017“ organizatoriai.

Grupės „Blue“ veiklos startas buvo 1999 metais, kai keletą jos narių Lee Ryaną ir Antony Costą pastebėjo garsus šou verslo veikėjas Simonas Cowellas. Po mažiau nei metų prie dueto prisijungė Jamesas Duncanas bei Simonas Webbe'as ir kolektyvas oficialiai 2000-aisiais įžengė į muzikos pasaulį kaip grupė „Blue“.

Nuo pirmųjų akimirkų dailųjį ketvertą lydėjo sėkmė – debiutinis singlas „All Rise“ kaip viesulas įsiveržė į Didžiosios Britanijos topus.

Dar vienas singlas „If You Come Back“ užėmė aukščiausią vietą muzikos topuose ir buvo puikus grupės albumo „All Rise“ pristatymas.

Antrasis „Blue“ albumas „One Love“ ir trečiasis albumas „Guilty“ taip pat atnešė grupei aukštas pozicijas muzikinių kūrinių reitinguose bei gerbėjų pripažinimą.

2005 m. grupės nariams nusprendus skirti daugiau dėmesio solinėms karjeroms, „Blue“ paskelbė apie muzikinę pertrauką.

Dainininkai vėl susibūrė po ketverių metų koncertui „Silvestron Classic“ muzikos festivalyje.

„Blue“ ketvertas 2011 m. atstovavo Didžiajai Britanijai „Eurovizijos“ dainų konkurse su daina „I Can“.

Grupė yra įrašiusi keletą populiarių kūrinių kartu su muzikinio pasaulio legendomis Eltonu Johnu („Sorry Seems To Be The Hardest Word“) ir Steve'u Wonderiu („Signed, Sealed, Delivered, I'm Yours“).

„One Love Show 2017“ koncerte pasirodys ir būrys žinomų bei kylančių Lietuvos žvaigždučių. Belaukiantieji šv. Valentino dienos scenoje išvys bei išgirs „Victoria & Martin Lu“, praėjusiųjų metų televizijos projekto „X faktorius“ nugalėtoją Moniką Pundziūtę, merginų grupę „Hit“, Neringą Šiaudikytę, „Pinup Girls“ bei Mią.

„Svečių sąrašas dar didės ir apie tai būtinai informuosime“, – tvirtino renginio organizatoriai, pridurdami, kad tokio ryškaus bei išskirtinio koncerto, skirto meilės dienai, mūsų šalyje dar nebuvo.

Kartu su žinomais atlikėjais jausmų festivalyje pasirodys ir šokių kolektyvai, visus stebins scenos ir specialiųjų efektų sprendimai.

Bilietais į renginį prekiauja „Tiketa“.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai