Grandiozinį „Žuvėdros“ ir Stasio Povilaičio koncertą stebės pilnutėlė „Žalgirio“ arena

Šokių komanda „Žuvėdra“ / „Žuvėdros“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-03-27 18:36
Jau šį penktadienį, kovo 30 d., 19 val. ypatingą Pasaulio ir Europos sportinių šokių čempionų komandos „Žuvėdra“ pasirodymą stebės pilnutėlė Kauno „Žalgirio“ arena. Bilietai į dviejų su puse valandų trukmės renginį buvo išpirkti žaibišku greičiu, tad vos atsiradus techninei galimybei pastatyti mini parterį, šią savaitę prekyboje pasirodė papildomi 500 bilietų puikaus matomumo vietose.

Koncertas žada būti išties įspūdingas – be virtuozinių „Žuvėdros“ šokių, scenoje pasirodys lietuviškos estrados grandas Stasys Povilaitis, tenoras Merūnas Vitulskis, dainininkas Povilas Meškėla, JAV vykusio tarptautinio dainų konkurso „Avon Voices“ nugalėtoja Evelina Anusauskaitė, šių metų nacionalinės atrankos į „Euroviziją“ finalininkės – duetas „VIG Roses“ (Giedrė Girnytė ir Akvilė Matukaitė) bei Kauno miesto simfoninis orkestras, suteiksiantis renginiui ypatingo iškilmingumo. Projekto režisierius – Andrius Kurienius, koncertą filmuos LTV.

Ansambliui „Žuvėdra“ atskiro pristatymo nereikia – šokių kolektyvas gyvuoja jau daugiau kaip 45 metus, o prie jo vairo stovi ilgamečiai treneriai, garsi šokėjų pora Skaistutė ir Romaldas Idzelevičiai. Šios poros vadovaujamos „Žuvėdros“ pasiekimų sąraše – septyni Lotynų Amerikos šokių Pasaulio čempionų aukso medaliai ir septyni Europos čempionų aukso medaliai, o taip pat dešimtys įvairių tarptautinių konkursų apdovanojimų ir užaugintas nesuskaičiuojamas šokėjų profesionalų būrys.

Kolektyvo pasirodymai visuomet keri savo originaliomis  kompozicijomis ir iki tobulumo nugludintais judesiais, todėl pamatyti daugkartinių Pasaulio ir Europos čempionų programą trokšta kiekvienas. Tad nekeista, kad kiekvienas „Žuvėdros“ koncertas sulaukia didžiulio publikos dėmesio ir gausiausių ovacijų sausakimšose žiūrovų salėse.

15min.lt

Naujausi straipsniai