„Granatos Live 2017“ skelbia pirmuosius atlikėjus: pirmą kartą Lietuvoje – Anne-Marie ir Kungs

Anne-Marie / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Festivalis „Granatos Live“, kuris 2017 m. rugpjūčio 4–6 d. vyks Lietuvos liaudies buities muziejaus teritorijoje Rumšiškėse, skelbia pirmuosius atlikėjus.

Savo dalyvavimą penktą kartą organizuojamame festivalyje jau patvirtino prancūzų elektroninės muzikos atradimas Kungs ir britų dainininkė Anne-Marie. Abu jie Lietuvoje koncertuos pirmą kartą.

Prancūzų DJ ir prodiuseris Kungs į šokių muzikos pasaulį įsiveržė staiga – dar prieš metus apie šį jauną muzikos kūrėją mažai kas buvo girdėjęs. Per nepilnus 2016-uosius Kungs, kurio tikrasis vardas Valentinas Brunelas, pasiekė daugiau nei galėjo įsivaizduoti. Metų pradžioje sulaukęs Davido Guettos kvietimo apšildyti jo koncertinį turą Europoje, netrukus Kungs išleido remiksą, pakeitusį ne tik jo vieno gyvenimą. Vasarį pasirodęs kūrinys „This Girl“ – menkai žinomos australų grupės „Cookin’ On 3 Burners“ dainos remiksas – akimirksniu papuolė į Europos šalių muzikos topus, „Billboard“ Top-100 ir tapo vienu ryškiausių šios vasaros muzikos hitų, atnešusių populiarumą tiek Kungs, tiek ir australams.

Vėliau sekė su britų dainininku Jamie N Commons įrašytas „Don‘t You Know“, „I Feel So Bad“ su grupe „Ephemerals“, koncertai svarbiausiuose Europos ir JAV šokių klubuose ir debiutinis albumas „Layers“, kurį prancūzas šiuo metu pristato JAV ir Kanadoje vykstančiame savo koncertiniame ture.

Kungs / Romain Staros nuotr.

Tiesa, netikėti savo sėkme šiam šokių muzikos talentui nebuvo priežasties – prieš porą metų, kuomet Pietų Prancūzijoje gyvenantis paauglys pradėjo socialiniuose tinkluose dalintis savo kurtais remiksais, jo kūryba neliko nepastebėta. Kungs perdarytos Bobo Marley „Jammin“ ir Lanos Del Rey „West Coast“ internete klausytos virš 7 milijonų kartų. Netrukus Kungs sulaukė ir oficialių prašymų kurti remiksus ir tapo vienu pagrindiniu kitų DJ muzikos remiksų kūrėju. Puikus pavyzdys – prancūzo remiksuota „Lost Frequencies“ daina „Are You With Me“, kuri vien „Youtube“ kanale sulaukė virš 30 mln. perklausų.

Norint suprasti, koks daugiasluoksnis yra britų dainininkės Anne-Marie stilius, pakanka išgirsti kūrinį „Karate“ iš jos debiutinio EP, išleisto 2015-aisiais. Tuo metu, kai pasirodė ši pasaulio karate čempionės titulą turinčios britės daina, scena Anne-Marie jau senai nebuvo svetima. Būdama vos šešerių, be savo tėvų žinios ji sudalyvavo atrankoje į „West End‘o“ miuziklą „Vargdieniai“ ir gavo rolę, vėliau pasirodė ir miuzikle „Whistle Down the Wind“, kuriame dainavo kartu su Jessie J.

Prieš pradėdama savo solinę karjerą, Anne-Marie dainavo su dubstep grupe „Magnetic Man“, duetu „Gorgon City“ ir „BRIT Awards“ laimėtojais „Rudimental“. Pasak jos, dveji metai, praleisti su „Rudimental“, davė neįkainojamos patirties – pasirodymai didžiausiose pasaulio scenose ir festivaliuose leido suprasti, kaip iš savo balso išgauti viską, ko ji nori. Šių metų pavasarį Anne-Marie pristatė singlą „Alarm“, iš savo būsimojo albumo, vėliau pasirodė „Do It Right“.

Anne-Marie balsą galima girdėti ir visų radijo stočių eteryje šiuo metu skambančioje „Clean Bandit“ dainoje „Rockabye“. Perfekcionistė, nemokanti nieko daryti „pusiau gerai“, Anne-Marie nusiteikusi rimtai: „Kai man kas nors sekasi, aš tai tęsiu, tad Beyonce, Sia ir Rihanna, laikykitės, aš ateinu!“. Pop dainininkę įvertino ir kritikai – ji nominuota „BRIT Awards“ kritikų pasirinkimo kategorijoje.

Daugiau festivalio atlikėjų vardų „Granatos Live“ žada paskelbti jau kitų metų pradžioje.

„Garantuojame, „Granatos Live“ ir toliau laikysis savo krypties – pakviesti į Lietuvą šiandien aktualius atlikėjus,“ – žada festivalio organizatoriai.

Bilietus į 2017 m. rugpjūčio 4–6 d. Lietuvos liaudies buities muziejuje Rumšiškėse vyksiantį festivalį platina BILIETAI LT.

Skaitykite daugiau